Dacia Sandero

MODERNÍ A ATRAKTIVNÍ MĚSTSKÝ VŮZ

Sandero odhaluje svůj zcela modernizovaný vzhled s robustní siluetou a nově navrženou přední částí, zvýrazněnou novými světly s technologií LED a světleným podpisem ve tvaru Y. S jedním z nejprostornějších interiéru ve své kategorii, velkorysým zavazadlovým prostorem a úložnými prostory se přizpůsobí vašemu každodennímu životu, abyste si mohli ještě více užívat cestování.

Přepracovaná palubní deska

Nový navržená palubní deska nabízí všechny ovládací prvky intuitivně vždy v dosahu. Díky tomu nebyla jízda nikdy jednodušší a příjemnější.

Výškově i podélně nastavitelný volant

Zcela nová funkce vám umožňuje rychle a snadno nastavit volant nejen na výšku, ale i podélně, tak abyste mohli zaujmout optimální jízdní polohu.

Optimální tepelný komfort

Automatická klimatizace reguluje teplotu, zatímco vy si během jízdy užíváte optimální tepelný komfort.

Pohodlí pro cestující

S ještě větším prostorem pro ramena vpředu a a s rekordním prostorem pro nohy na zadních sedadlech si vaši spolucestující na palubě užití dokonalý komfort.

Chytré úložné prostory

Telefon, klíče, brýle, peněženka… Uspořádejte si své věci každodenní potřeby. Středová konzola  nabízí velkorysý úložný prostor, který je hned po ruce.

Velkorysý zavazadlový prostor

Už žádné starosti s počtem kufrů, které si můžete vzít s sebou! S takto objemným zavazadlovým prostorem můžete cestovat zcela bez obav.

Elektrický posilovač řízení

S elektrickým posilovačem řízení bude manévrování hračkou a navíc si užijete bezpečnější a pohodlnější jízdu.

Potkávací světlomety LED

Stmívá se? Potkávací světlomety s technologií LED se díky světelnému senzoru automaticky rozsvítí a zajistí vám lepší viditelnost za všech podmínek. Začíná pršet? Díky dešťovému senzoru se stěrače spustí automaticky.

Bezklíčový přístup a startování

Díky hands-free kartě Dacia je odemknutí a zamknutí vozu hračkou. K nastartování navíc stačí pouze stisknout tlačítko!

MODERNÍ TECHNOLOGIE

MEDIA NAV

Nespouštějte oči ze silnice. Všechny potřebné informace máte na velkém 8“ dotykovém displeji s vestavěnou navigací. Pomocí USB je k dispozici zrcadlení obrazovky chytrého telefonu. Telefon, rádio, GPS navigace, multimédia atd. Využijte Bluetooth® pro přehrávání hudby. Díky 6 integrovaným reproduktorům si užijete ještě lepší kvalitu zvuku a ponoříte se do své oblíbené hudby.*

MEDIA DISPLAY

Své oblíbené aplikace si snadno otevřete z velkého 8“ dotykového displeje, který zrcadlí displej vašeho chytrého telefonu přes USB. Vytvořte si dokonalý soundtrack na cesty a pusťte si ho do všech čtyř integrovaných reproduktorů.*

MEDIA CONTROL

S novým ovládacím systémem médií s rádiem, integrovaným Bluetooth® připojením telefonu a integrovaným displejem na přístrojovém štítu můžete ovládat svůj audiosystém na volantu. Pro větší uživatelskou přívětivost je zde aplikace Dacia Media Control, která umožňuje využívat vaše oblíbené aplikace z chytrého telefonu a zobrazuje také rozhraní rádia a výstup z palubního počítače. Dva reproduktory jsou umístěny v předních dveřích.

* Kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™.

 

Ke stažení

Dacia Sandero ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč