Dacia Spring

Showcar Dacia SPRING – elektrická revoluce za ceny Dacia
100% elektrický showcar SPRING otevírá novou kapitolu v úspěšném příběhu značky Dacia. Dodržujeme náš závazek vždy dodávat jednoduché, moderní a spolehlivé vozy za správnou cenu.

PRŮKOPNÍK CENOVĚ DOSTUPNÉ ELEKTROMOBILITY

Nová Dacia Spring je postavena na základě 10 letých zkušeností  a odbornosti Skupiny Renault, předního výrobce elektromobilů. Dělá tak nové technologie opět nejdostupnější na trhu.

NOVÁ REVOLUCE DACIA

Cenově dostupný, odolný, prostorný… a elektrický. Nový Spring je městský vůz, který kombinuje klíčové hodnoty značky Dacia s výhodami 100% elektrického pohonu. Při jízdě po městě a v jeho blízkém okolí si užijete plynulé a tiché jízdy bez hluku motoru a dalších nepříjemných vibrací.
Nový Spring s baterií o kapacitě 27,4 kWh*** vám pomůže dosáhnout dojezdu až 230 km v kombinovaném cyklu WLTP a až 305 km v městském cyklu WLTP**. To v průměru stačí až na 6 dní běžného využití vozu ve městě bez nutnosti nabíjet!

ELEKTRICKÝ, BEZPROBLÉMOVÝ!

Je čas na přestávku? Nemůže to být snazší! Jednoduše nabijte váš Nový Spring doma z běžné domácí elektrické zásuvky nebo nainstalujte  Wallbox**** pro rychlé nabíjení za 4 hodiny 30 minut. Nechcete ztrácet čas? S volitelným DC nabíjením dobijete  na rychlonabíjecí stanici svou baterii až na 80 % za pouhých 50 minut.

Chcete předem připravit teplotu v kabině, zkontrolovat stav nabití baterie nebo spustit/ukončit nabíjení? Pomocí vaší mobilní aplikace MY Dacia můžete provádět vzdálenou správu vašeho dojezdu a dosáhnout ještě většího pohodlí.

VZHLED, KTERÝ PŘEKRAČUJE VŠECHNA PRAVIDLA

Jste připraveni vyrazit do městské džungle? Linie vyjadřující sílu, kompaktní rozměry, nový světelný podpis Dacia, střešní lišty, disky kol Flexwheel, zadní ochranný kryt podvozku a vyšší světlá výška…  Nový Spring je kombinací obratnosti městského vozu s odolností SUV a současně zaujme svým dobrodružným vzhledem.

Nový Spring je možná malý, ale je také prostorný se 4 plnohodnotnými sedadly a modulárním interiérem. Nabídne nejlepší objem zavazadlového prostoru ve své kategorii (290 l*) a v neposlední řadě sklopná zadní sedadla.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ A POHODLÍ NA PALUBĚ VOZU

Dobré jízdní vlastnosti a snadné manévrování při každodenních jízdách – naše vybavení je navrženo tak, aby vám poskytlo dostatek pohodlí na palubě vozu. Patří mezi ně multimediální systém Media Nav Evolution s vestavěnou navigací a funkcí zrcadlení obrazovky chytrého telefonu kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™ a také Bluetooth®, 3,5” barevný displej řidiče, zadní parkovací asistent a zadní kamera, plně elektrický posilovač řízení, elektrické ovládání předních a zadních oken, dálkové zamykání vozu, klimatizace atd.

* Stále probíhá proces homologace.
** Hodnoty WLTP v městském cyklu odpovídají městské části kombinovaného cyklu, který zahrnuje 57 % jízdy ve městě, 25 % jízdy mimo město a 18 % jízdy na dálnici. Hodnoty jsou měřeny dle standardizovaného laboratorního cyklu WLTP, který je blíže reálným podmínkám.
*** Využijte výhod záruky Dacia na baterii vozu po dobu 8 let / 120 000 km.
**** Wallbox – domácí nabíjecí nástěnnou stanici musí instalovat odborný pracovník.
Ke stažení

Dacia Spring ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
34,80 Kč
Diesel
33,20 Kč
CNG
44,70 Kč