Kia EV3

Kia EV3: Nová Éra Elektrických Vozů

Představujeme Kia EV3, revoluční elektrický vůz, který kombinuje moderní design, pokročilé technologie a výjimečnou účinnost. Tento model je navržen tak, aby splňoval potřeby současných řidičů hledajících udržitelnost bez kompromisů v pohodlí a výkonu.

Charakteristika vozu

Kia EV3 nabízí výkonný elektromotor s výkonem až 204 koní a dojezdem až 450 km na jedno nabití. Díky rychlonabíjecímu systému je možné dosáhnout 80 % kapacity baterie za pouhých 30 minut. Prostorný interiér a objem zavazadlového prostoru 490 litrů dělají z EV3 ideálního společníka pro rodinné výlety i každodenní cesty.

Asistenční systémy a bezpečnost

EV3 je vybaven nejnovějšími asistenčními systémy, včetně pokročilého asistenta pro jízdu na dálnici, autonomního nouzového brzdění a systému monitorování mrtvého úhlu. Tyto technologie zajišťují maximální bezpečnost a pohodlí při každé jízdě.

Design a komfort

Design Kia EV3 vyniká moderními liniemi a aerodynamickými prvky, které nejen zlepšují účinnost, ale také zaujmou na první pohled. Interiér je navržen s důrazem na komfort a ergonomii, nabízí prémiové materiály a špičkovou konektivitu, včetně bezdrátového nabíjení a prémiového audiosystému.

Inovace a konektivita

Kia EV3 přináší nejnovější inovace v oblasti konektivity a digitálních technologií. Systém infotainmentu podporuje Apple CarPlay a Android Auto, což umožňuje snadnou integraci chytrých telefonů. Navíc je vybavena dálkovým ovládáním vozu přes mobilní aplikaci, která umožňuje sledování stavu baterie a plánování nabíjení.

Závěr

Kia EV3 představuje vrchol moderního elektrického automobilismu, nabízející skvělý výkon, vysokou úroveň bezpečnosti a nejnovější technologie. Tento model je ideální volbou pro ty, kteří hledají udržitelnou mobilitu bez kompromisů.

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč