Nová Kia Niro

Kia Niro EV

460 km – dojedete kamkoli: zcela nová Kia Niro EV, navržená pro jízdy ve městě i cestování na dlouhé vzdálenosti, vás vždy stylově a pohodlně doveze do cíle – s dojezdem až 460 km* na jedno dobití.

Ceník Kia Niro EV

Kia Niro Hybrid (HEV)

Chytřejší cestování: Minimum starostí a maximální svoboda se zcela novou Kia Niro Hybrid. Mimořádně hospodárná jednotka 1,6 litru GDI se šestistupňovým dvouspojkovým automatem je jednoduchou a efektivní cestou ke snížení emisí i spotřeby paliva bez nutnosti zapojovat vozidlo do zásuvky. Niro Hybrid používáte stejně jako kterýkoli benzínový nebo naftový vůz, přičemž Niro samo dobíjí akumulátor vždy, když sundáte nohu z plynu.

Kia Niro Plug-In Hybrid (PHEV)

Zázračné možnosti zcela nového provedení Kia Niro Plug-In Hybrid (PHEV). Přináší všechny výhody elektrického pohonu v kombinaci s nejmodernější hospodárnou jednotkou 1,6 litru GDI. Varianta schopná hladce přecházet mezi hybridním a čistě elektrickým pohonem s nulovými emisemi přináší další úspory nákladů a elektrický dojezd až 65 km* díky modernizovanému lithium-iontovému akumulátoru o kapacitě 11,1 kWh.

Zbrusu nová Kia Niro. Zázraky na vás již čekají.

Představujeme novou Kia Niro. Vůz navržený tak, aby obohatil svět dopravy o novou formu elektromobility.

Nová Kia Niro s trojicí hospodárných pohonných ústrojí dláždí cestu k elektrické budoucnosti. Objevte hybridní, plug-in hybridní a elektrické pohony i nově pojatý exteriér tohoto crossoveru. Společně s pokrokovým interiérem z udržitelných materiálů je zárukou atraktivních zážitků, ať již se vydáte kamkoli.

Hnací ústrojí Nira zohledňují budoucí potřeby. Nabízí se široké možnosti volby, které vám dávají do rukou přesně ty správné nástroje na cestu k něčemu úžasnému.

Chytřejší forma pohonu.

Ke stažení

Kia Niro ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč