Kia Picanto

Městské ulice jsou přirozeným prostředím modelu Kia Picanto, právě zde Vám předvede to nejlepší ze svého charakteru. Nasedněte již dnes, a užijte si skvělou jízdu.

Největší zavazadlový prostor ve třídě

Nová Kia Picanto Vám nabízí bezpočet možností. Například díky variabilnímu a praktickému zavazadlovému prostoru, který je nejlepší ve své třídě a pojme až 225 litrů. Vysoké předměty snadno naložíte díky dvojité podlaze zavazadlového prostoru. Přepravní potenciál maximalizují také zadní sedadla dělená v poměru 60:40, která lze snadno sklopit jedním úkonem. Už se nebudete muset rozhodovat mezi svými přáteli a věcmi.

Všudypřítomný komfort

Nové Picanto vypadá zvenku sice kompaktně, ale uvnitř nabízí velkorysý prostor. Koneckonců je jedním z nejprostornějších vozů ve svém segmentu. A pro Vaše městská dobrodružství s přáteli nabízí až pět plnohodnotných sedadel. Díky rozsáhlé komfortní výbavě, od sedadel čalouněných velmi kvalitní umělou kůží až po nastavitelnou středovou loketní opěrku, se v něm navíc budete cítit jako doma.

Vyspělá zadní kamera

Couvání s novým modelem Kia Picanto je snadné a jisté. Integrovaná vodotěsná zadní kamera ukazuje na 8″ displeji na přístrojové desce dynamické naváděcí linie, které se pohybují podle natočení předních kol. Díky tomu lépe uvidíte, kam vůz při couvání směřuje.

Palubní služby

Palubní služby zahrnují služby Kia Live2, 3, hlasové ovládání online a navigaci online. Tento soubor vyspělých funkcí Vám bude poskytovat nedocenitelné informace o aktuální dopravní situaci, zajímavých cílech a potenciálně volných místech pro zaparkování na ulicích i v parkovacích objektech – a mnoho dalších dat. Všechny palubní služby jsou poskytovány bezplatně po dobu 7 let.

Bezkabelové systémy Android Auto™ a Apple CarPlay™ 5, 6

Díky bezkabelovým systémům Android Auto™ a Apple CarPlay™ 5,6ete mít také přístup k aplikacím a funkcím Vašeho telefonu – včetně navigace, hlasového ovládání, funkce hands-free pro telefonování a zasílání textových zpráv, přehrávání hudby z internetu a mnoho dalších funkcí.

Systém sledování mrtvého úhlu (BCAA)

Systém BCAA sleduje vzdálenost a rychlost vozidel, která jednou vedle vás v mrtvém úhlu. Upozorní vás na blížící se vozidla a varuje vás, pokud by přejíždění do jiného jízdního pruhu hrozilo riziko střetu.

Pasivní bezpečnostní výbava

Pro každý případ je nové Kia Picanto vybaveno řadou prvků pasivní bezpečnosti. Standardem jsou čelním airbagy pro řidiče a předního spolujezdce, boční airbagy a záclonové airbagy. Navíc si můžete zvolit i kolenní airbag na místo řidiče. Vaši bezpečnost zaručí i výjimečně pevná a odolná kostrukce karoserie.

Prvky aktivní ochrany

S prvky aktivní ochrany nového Kia Picanto vás nic nezaskočí. ABS zkracuje brzdnou dráhu a zároveň zvyšuje brzdnou sílu. Stabilizační systém ESC pomáhá předcházet smykům. A i rozjezdy do kopce budou konečně snadné díky pomocníkovi HAC (Hill-start Assist Control).

Více informací v Katalogu.

Kolik stojí nová Kia Picanto?

Ceny v jednotlivých výbavách a motorizacích v Ceníku Kia Picanto.

Recenze Kia Picanto:

 

Ke stažení

Kia Picanto ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
40,20 Kč
Diesel
37,70 Kč
CNG
34,90 Kč