Kia ProCeed

Okouzlující nová příď

U modelu ProCeed je každý aspekt designu přídě – od charakteristické masky chladiče s motivem tygřího nosu, tmavě chromovými lištami ve tvaru roztažených křídel, červenými ozdobnými prvky a logem GT na síťové mřížce přes expresivní nárazník až po inovativní hlavní světlomety Full LED včetně předních LED mlhových světlometů a šípovitých LED světel pro denní svícení – nově navržen tak, aby odvážně vyjadřoval jeho sportovní charakter.

Asertivní sportovní záď ve stylu GT

Jedinečné tvary karoserie modelu ProCeed se sportovním charakterem vozů kategorie GT bezesporu zanechají silný dojem, obzvláště zezadu. Osobité zadní svítilny LED a nápis ProCeed uprostřed zadního výklopného víka nyní doplňuje nárazník doplněný novým sportovním difuzorem s dramatickou, leskle černou povrchovou úpravou a červenými ozdobnými prvky a odrazovými skly. Celkový dojem dynamicky završují dvě zaoblené, saténově chromové koncovky výfukové soustavy.

Sofistikovaný vzhled a atmosféra

Nastupte si do luxusního interiéru, který překypuje skvěle rozmístěnými chytrými technologiemi pro dokonalé spojení s cestou, která Vás čeká, a okolním světem. Užívejte si měkkých povrchů od čalounění sportovních sedadel kombinací semiše a kůže s červeným prošíváním až po kontrastní obrysové linie a černé čalounění stropu. Jakmile se pohodlně posadíte, budete mít v dosahu rukou sportovní volant s logem GT, panoramatické střešní okno, velké displeje s vysokým rozlišením a mnoho dalších prvků.

Atletické detaily

Karoserie modelu ProCeed ve stylu „shooting brake“ Vám poskytne všestrannost a prostornost kombi ve spojení s atraktivní elegancí kupé. Osobitou sportovnost ještě umocňuje prudce klesající linie střechy a aerodynamické tvary. Celkový vizuální dojem završují ohromující detaily, mezi něž patří nově navržené 18“ hliníkové disky kol ve standardní výbavě s červenými kryty a červenými brzdovými třmeny.

Ke stažení

Kia ProCeed ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč