Kia ProCeed

Nová Kia ProCeed v sobě snoubí sportovní design s prostorem a všestranností cestovního kombi v pětidveřové karoserii „shooting brake“.

kia-proceed-cd-sb-my19-sporty-character

Sportovní charakter

Maska chladiče s motivem „tygřího nosu“ s dvojitým rámečkem a širokými spodními otvory pro přívod vzduchu dává najevo sportovní charakter. Světlomety LED, doplněné světly LED pro denní svícení ve stylu „ledové kostky“, dodávají celkovému vzezření ještě více smělosti, což platí i pro nově navržená 18″ kola z lehké slitiny. Sportovní boční ochranné lišty s barevnými ozdobnými prvky a saténově chromované okenní lišty umocňují dramatickou siluetu.

kia-proceed-cd-sb-my19-design-w

Zanechte trvalý dojem

Široký zadní nárazník poskytuje vozu asertivní, sportovní vzezření a dvě koncovky výfukové soustavy umocňují jeho dynamický a sportovní charakter. Uprostřed zadního výklopného víka, pod koncovými svítilnami LED, které se pnou v celé šíři zádě a dodávají vozu jedinečný světelný design, se skví velkými písmeny označení ProCeed.

kia-proceed-cd-sb-my19-sophisticated-interior

Sofistikovaný interiér

Nastupte si. Uvnitř Vás přivítá velmi kvalitní interiér s velkorysým prostorem vpředu i vzadu. Všechny cestující obklopují měkké povrchy, metalické ozdobné prvky a čalounění stropu černou tkaninou. Radost z jízdy umocní sportovní volant s dole zploštělým věncem. Vyberte si čalounění sedadel a ozdobná obložení, která budou ladit s Vaším stylem.

kia-proceed-cd-sb-my19-leave-lasting-impression

Páčky pro manuální řazení

U verzí, vybavených dvouspojkovou převodovkou Kia, můžete řadit pomocí nových páček z lehkého kovu, umístěných na volantu. Páčky umožňují rychlé manuální řazení, aniž byste museli pouštět volant. Díky nim bude jízda ještě dynamičtější a intuitivnější při zachování naprosté kontroly nad vozem.

kia-proceed-cd-sb-my19-paddle-shift-levers

Volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select)

Ve verzích, vybavených 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou, Vám volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select) umožní přizpůsobit si zážitky z jízdy vlastním požadavkům. Režim Normal maximalizuje hospodárnost a snižuje ovládací síly při řízení. Režim Sport zrychlí reakce motoru na pohyby pedálu plynu, zintenzivní akceleraci a zvýší ovládací síly na volantu.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
46,80 Kč
Diesel
48,20 Kč
CNG
46,90 Kč