Kia ProCeed

Nová Kia ProCeed v sobě snoubí sportovní design s prostorem a všestranností cestovního kombi v pětidveřové karoserii „shooting brake“.

kia-proceed-cd-sb-my19-sporty-character

Sportovní charakter

Maska chladiče s motivem „tygřího nosu“ s dvojitým rámečkem a širokými spodními otvory pro přívod vzduchu dává najevo sportovní charakter. Světlomety LED, doplněné světly LED pro denní svícení ve stylu „ledové kostky“, dodávají celkovému vzezření ještě více smělosti, což platí i pro nově navržená 18″ kola z lehké slitiny. Sportovní boční ochranné lišty s barevnými ozdobnými prvky a saténově chromované okenní lišty umocňují dramatickou siluetu.

kia-proceed-cd-sb-my19-design-w

Zanechte trvalý dojem

Široký zadní nárazník poskytuje vozu asertivní, sportovní vzezření a dvě koncovky výfukové soustavy umocňují jeho dynamický a sportovní charakter. Uprostřed zadního výklopného víka, pod koncovými svítilnami LED, které se pnou v celé šíři zádě a dodávají vozu jedinečný světelný design, se skví velkými písmeny označení ProCeed.

kia-proceed-cd-sb-my19-sophisticated-interior

Sofistikovaný interiér

Nastupte si. Uvnitř Vás přivítá velmi kvalitní interiér s velkorysým prostorem vpředu i vzadu. Všechny cestující obklopují měkké povrchy, metalické ozdobné prvky a čalounění stropu černou tkaninou. Radost z jízdy umocní sportovní volant s dole zploštělým věncem. Vyberte si čalounění sedadel a ozdobná obložení, která budou ladit s Vaším stylem.

kia-proceed-cd-sb-my19-leave-lasting-impression

Páčky pro manuální řazení

U verzí, vybavených dvouspojkovou převodovkou Kia, můžete řadit pomocí nových páček z lehkého kovu, umístěných na volantu. Páčky umožňují rychlé manuální řazení, aniž byste museli pouštět volant. Díky nim bude jízda ještě dynamičtější a intuitivnější při zachování naprosté kontroly nad vozem.

kia-proceed-cd-sb-my19-paddle-shift-levers

Volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select)

Ve verzích, vybavených 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou, Vám volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select) umožní přizpůsobit si zážitky z jízdy vlastním požadavkům. Režim Normal maximalizuje hospodárnost a snižuje ovládací síly při řízení. Režim Sport zrychlí reakce motoru na pohyby pedálu plynu, zintenzivní akceleraci a zvýší ovládací síly na volantu.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
25,60 Kč
Diesel
24,60 Kč
CNG
26,50 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×