Opel Combo-e Life

COMBO-E LIFE

Od 829 990 Kč nebo 14 810 Kč s DPH

Nové Combo-e Life přináší jen to nejlepší. Prostor a pohodlí až pro 7 cestujících, praktické a inovativní bezpečnostní prvky, a navíc 100% elektrický pohon zcela bez emisí s dojezdem až 280km1 na jedno nabití. Užívejte si s rodinou bez kompromisů.

1Spotřeba energie Combo-e Life/Cargo (kombinovaná) 19,4–17,5  kWh/100 km; emise CO2  0 g/km; dojezd (kombinovaně) 258 km až 285 km (dle výbavy vozidla).***

DOSTANE VÁS DÁL

Moderní baterie vozu Combo-e Life přináší dlouhý dojezd až 280 km1, který lze prodloužit například díky funkci Regenerativního brzdění. Až se dozvíte více o elektromobilitě, dokážete upravit svůj jízdní styl a nastavení vozidla pro maximalizaci dojezdu vašeho vozu Combo-e Life.

80 % NABITÍ ZA 30 MINUT

Díky pokročilým technologiím nabíjení baterií nemusíte ztrácet čas a dokážete dobít vůz na 80 % kapacity za 30 minut1. Díky všestranným možnostem dobíjecích řešení Opel pak budete vždy připraveni na další dobrodružství. Více informací zde.

1 Spotřeba energie Combo-e Life/Cargo (kombinovaná) 19,4–17,5  kWh/100 km; emise CO2  0 g/km; dojezd (kombinovaně) 258 km až 285 km (dle výbavy vozidla).

EFEKTIVITA NÁKLADŮ

Je více důvodů, proč přejít k elektrickému pohonu: využijte nízké celkové náklady na provoz, nižší zdanění a také nižší náklady na údržbu! V některých zemích pak můžete využít státní dotace pro koupi vozidla nebo domácí nabíjecích stanic.
*** Dojezd a spotřeba elektřiny jsou uvedeny dle nové testovací procedury WLTP, na základě nařízení pro nové vozy, které byly uvedeny na trh po 1.9.2018. Mohou se lišit dle různých faktorů: rychlost vozidla, jízdní styl, venkovní teplota nebo nastavení systému topení ve vozidle. Čas dobíjení závisí na výkonu nabíjecího zařízení a typu kabelu, který je pro nabíjení použit. Pro aktuální a detailní informace navštivte prodejce vozů Opel. Pro více informací o WLTP klikněte zde.

Moderní baterie pro pohon

Energii pro pohon vozu Combo-e Life přináší výkonné 100kWh baterie, které poskytují dojezd až 280 km1 a okamžitý točivý moment. Pokročilé systémy hlídání teploty a promyšlené umístění baterie v karoserii přináší nižší těžiště, dlouhou trvanlivost a spolehlivý provoz.

1 Spotřeba energie Combo-e Life/Cargo (kombinovaná) 19,4–17,5  kWh/100 km; emise CO2  0 g/km; dojezd (kombinovaně) 258 km až 285 km (dle výbavy vozidla).

Jízdní režimy

Combo-e Life se přizpůsobí vašemu jízdnímu stylu díky možnostem nastavení jízdních režimů. Vyberte si režim POWER pro maximální výkon a skvělou jízdu i při vysokém zatížení vozu, NORMAL pro vyvážené jízdní vlastnosti a efektivitu, nebo ECO pro maximální dojezd a úsporu energie.

Bez stresu

Klid a ticho mohou být v rušné rodině cennou komoditou. Ve voze Combo-e Life si jej užijete. Elektrický pohon Opel je tichý a zcela bez emisí. Nižší jsou tak vibrace, hluk, ale také už nezažijete žádné cukání při řazení rychlostí.

Monitoring údajů o vozidle

Combo-e je vybaveno moderními senzory. Systémy monitoringu údajů o vozidle vám dávají skvělý přehled nejen o spotřebě energie. Vždy tak máte potřebné informace a máte vše pod kontrolou.
Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
40,20 Kč
Diesel
37,70 Kč
CNG
34,90 Kč