Opel Combo Van

Opel Combo Van a Combo Crew Van ceník

Nový Opel Combo Van

Objevte nový Opel Combo Van, ideální užitkový vůz pro vaše podnikání. Tento inovativní model nabízí výjimečnou všestrannost, prostorný nákladový prostor a moderní technologie, které vám usnadní každodenní provoz.

Opel Combo Van je k dispozici ve třech variantách: L1, L2 (XL) a Crew Van. Vybírat můžete z různých motorů, včetně benzinového 1.2 Turbo s výkonem 81 kW (110 k), a dieselových 1.5 CDTI s výkony 75 kW (102 k) a 96 kW (130 k). Nechybí ani elektromotor s výkonem 100 kW (136 k), který nabízí dojezd až 330 km dle WLTP. Všechny motory splňují emisní normu Euro 6.4 a jsou vybaveny systémem Start/Stop. Převodovky jsou dostupné ve verzích 6st. manuální a 8st. automatická.

Nákladový prostor se pohybuje od 3,3 do 4,4 m³ a nabízí dostatek místa pro přepravu dvou europalet. Díky chytrému řešení FlexCargo lze přepravovat předměty až do délky 3440 mm.

Asistenční systémy a bezpečnost

Opel Combo Van je vybaven moderními asistenčními systémy, které zvyšují bezpečnost a komfort jízdy. Patří mezi ně:

  • Automatické protikolizní brzdění a varování před čelní kolizí
  • Aktivní systém varování před vybočením z jízdního pruhu
  • Čtení dopravních značek
  • Tempomat a omezovač rychlosti
  • Inteligentní rychlostní asistent
  • Detekce únavy a nepozornosti řidiče

Další prvky zahrnují nouzové a asistenční volání, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a kontrolu tlaku vzduchu v pneumatikách.

Design a komfort

Opel Combo Van klade důraz na komfort a praktičnost. Interiér je navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí pro řidiče i pasažéry. Sedadla jsou výškově nastavitelná a vybavena loketními opěrkami. Vozidlo je standardně vybaveno manuální klimatizací, digitálním přístrojovým panelem a moderním audiosystémem se dvěma reproduktory a konektivitou Bluetooth.

Inovace a konektivita

Opel Combo Van nabízí širokou škálu inovativních technologií a prvků konektivity, které usnadní vaši každodenní práci. Patří sem:

  • 10″ navigační systém se zrcadlením telefonu, výškovými reproduktory, dvěma USB-C porty, Bluetooth a DAB
  • Dynamic surround view – digitální vnitřní zpětné zrcátko zobrazující obraz z kamer
  • Bezdrátové nabíjení telefonu a elektrická parkovací brzda

Pro zvýšení bezpečnosti je vůz vybaven sledováním mrtvého úhlu a předními parkovacími senzory.

Opel Combo Van je perfektní volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a všestranný užitkový vůz. Nabízí širokou škálu motorů, prostorný nákladový prostor a moderní technologie, které zvyšují bezpečnost a komfort jízdy. Navíc díky inovativním prvkům konektivity budete vždy ve spojení se svým pracovním světem.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč