Opel Corsa-E

Nový Opel Corsa-e

Objevte nový Opel Corsa-e, elektrický vůz, který přináší výkon bez kompromisů. S výrazným a čistým designem, který vás nechá vystoupit z davu, a pokročilými technologiemi, Corsa-e je vaším partnerem pro budoucnost. Přední světlomety IntelliLux LED® Matrix poskytují vynikající viditelnost, zatímco adaptivní tempomat udržuje bezpečnou vzdálenost od ostatních vozidel. Corsa-e přichází s prvky, které byste očekávali v mnohem větších vozech – od vyhřívaných sedadel až po pokročilou konektivitu, která integruje váš digitální život přímo do vozu.

Využijte příslušenství, které maximálně zvýší váš zážitek z jízdy, a užívejte si každou cestu s inovativními asistenčními systémy a komfortem, který nabízí Corsa-e. S touto Corsou budete pořád ve spojení, ať už prostřednictvím pokročilé infotainmentové systému nebo prostřednictvím systému Opel Connect. Bez ohledu na to, který model si vyberete, Corsa-e je připravena dodat výkon a efektivitu pro nezapomenutelné zážitky za volantem.

Inovace

Nový Opel Corsa se pyšní bohatou výbavou, která zahrnuje prvky zvyšující komfort i bezpečnost. V interiéru najdeme prvky, jako jsou masážní sedadla, intuitivní digitální panel přístrojů nebo vyhřívaný volant, které přináší prémiový zážitek z jízdy. Výrazný design exteriéru lze individualizovat výběrem z 16″ nebo 17″ kol z lehkých slitin a možností lakované střechy, která podtrhuje sportovní charakter vozu.

Bezpečnostní prvky jsou na špičkové úrovni, včetně adaptivního tempomatu. Intellilux LED® Matrix světlomety zajišťují optimální osvětlení silnice bez oslňování protijedoucích vozidel a 180° panoramatická zadní kamera zjednodušuje parkování i manévrování ve městě.

Jízdní asistence je posílena o systémy jako Lane Keep Assist, který jemně koriguje směr jízdy, aby vozidlo zůstalo ve svém pruhu, a Forward Collision Alert s automatickým nouzovým brzděním, které pomáhá předcházet nehodám. K těmto prvkům přibývá pokročilý parkovací asistent, který ulehčuje hledání parkovacího místa a samotné parkování.

V oblasti konektivity nový Corsa nabízí systémy Multimedia Navi Pro a Multimedia Navi s velkými dotykovými displeji, Apple CarPlay™ a Android Auto™ pro snadnou integraci chytrých telefonů. Bezdrátové dobíjení znamená, že vaše zařízení bude vždy nabito a připraveno k použití, a díky službám OpelConnect zůstanete v bezpečí a stále ve spojení.

Ke stažení

Opel Corsa ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,20 Kč
Diesel
36,90 Kč
CNG
34,90 Kč