Opel Corsa

Nový Opel Corsa

Nový Opel Corsa představuje dokonalou symbiózu každodenního potěšení z řízení a výrazného designu, který je doplněn nejmodernějšími technologiemi. Sportovně laděný interiér s červenými prvky, sportovními pedály a sedadly vás okamžitě naladí na dynamickou jízdu. 16″ nebo 17″ kola z lehkých slitin a možnost výběru lakované střechy dodává osobitý styl. Ať už jde o jízdní pohodlí, bezpečnostní prvky nebo konektivitu, nová Corsa je díky modernímu infotainmentu stvořena pro zábavu za volantem a komfortní jízdu.

Inovace

Nový Opel Corsa se pyšní bohatou výbavou, která zahrnuje prvky zvyšující komfort i bezpečnost. V interiéru najdeme prvky, jako jsou masážní sedadla, intuitivní digitální panel přístrojů nebo vyhřívaný volant, které přináší prémiový zážitek z jízdy. Výrazný design exteriéru lze individualizovat výběrem z 16″ nebo 17″ kol z lehkých slitin a možností lakované střechy, která podtrhuje sportovní charakter vozu.

Bezpečnostní prvky jsou na špičkové úrovni, včetně adaptivního tempomatu. Intellilux LED® Matrix světlomety zajišťují optimální osvětlení silnice bez oslňování protijedoucích vozidel a 180° panoramatická zadní kamera zjednodušuje parkování i manévrování ve městě.

Jízdní asistence je posílena o systémy jako Lane Keep Assist, který jemně koriguje směr jízdy, aby vozidlo zůstalo ve svém pruhu, a Forward Collision Alert s automatickým nouzovým brzděním, které pomáhá předcházet nehodám. K těmto prvkům přibývá pokročilý parkovací asistent, který ulehčuje hledání parkovacího místa a samotné parkování.

V oblasti konektivity nový Corsa nabízí systémy Multimedia Navi Pro a Multimedia Navi s velkými dotykovými displeji, Apple CarPlay™ a Android Auto™ pro snadnou integraci chytrých telefonů. Bezdrátové dobíjení znamená, že vaše zařízení bude vždy nabito a připraveno k použití, a díky službám OpelConnect zůstanete v bezpečí a stále ve spojení.

 

 

Ke stažení

Opel Corsa ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,20 Kč
Diesel
36,90 Kč
CNG
34,90 Kč