Opel Mokka

Jste připraveni na pořádný krok kupředu spolu se značkou Opel? Kombinace čistého designu, skvělého interiéru a moderních technologií pohonu – očekávejte neočekávané. Nová Mokka je zde a přepisuje pravidla – zažijte zcela nový rozměr řízení. Je čas se svézt s Mokkou.

Nová Mokka svým dynamickým vzhledem a progresivními designovými prvky zaujme každého. Je zcela novým vyjádřením německého inženýrství a sebevědomé budoucnosti značky Opel.

Výrazné linie karoserie vozu Mokka startovací pozicí vaší cesty do nového světa německého designu. Uvnitř pak objevíte harmonické proporce, světlo, prostor a prvotřídní technologie pro skvělý zážitek z řízení.

DESIGN.

ZÁJEM ZARUČEN
Nová Mokka svým dynamickým vzhledem a progresivními designovými prvky zaujme každého. Je zcela novým vyjádřením německého inženýrství a sebevědomé budoucnosti značky Opel.
Výrazné linie karoserie vozu Mokka startovací pozicí vaší cesty do nového světa německého designu. Uvnitř pak objevíte harmonické proporce, světlo, prostor a prvotřídní technologie pro skvělý zážitek z řízení.
Mokka je atraktivní ze všech úhlů. Každá linie, každý prvek byly promyšleny, aby dohromady vytvořily dynamický a skvěle fungující vůz.
ATRAKTIVNÍ VZHLED
Mokka přináší sportovní vzhled do každého dne a to nejen díky krásným ráfkům z lehkých slitin ve velikostech 16”, 17” nebo 18” a paletě atraktivních barev. Mokka je jiná a zcela originální.
BARVY STŘECHY A KAPOTY
Svoji osobnost můžete vyjádřit stylově díky exkluzivním designovým prvkům a možnostem individualizace. Upravte si vzhled Mokky díky možnosti výběru barvy střechy a kapoty.
UCELENÝ DESIGN
Originální designový styl vozu Mokka je viditelný na každé její části. Je perfektně vyvážený a dbá na prvotřídní funkčnost. Vše začíná vpředu unikátním designovým prvkem Opel Vizor a symbolicky končí „plovoucí“ střechou, která vytváří čistou linii bočních oken.

BEZPEČNOST A INOVACE.

Světlomety Matrix LED®
Adaptivní přední světlomety IntelliLux LED® Matrix zajišťují skvělou viditelnost za všech okolností. Umožňují tak pohodlnou jízdu a dobrý rozhled i díky výkonným dálkovým světlometům, které neoslňují ostatní řidiče.
AUTOMATICKÝ TEMPOMAT
Automatický tempomat1,2 přináší bezpečnost a pohodlí pro každou vaši cestu. Automaticky zrychluje a zpomaluje dle situace před vámi a udržuje tak bezpečnou vzdálenost mezi vozidly.
AUTOMATICKÉ NOUZOVÉ BRZDĚNÍ
Je součástí asistenčních systémů řidiče, mezi které patří také Udržování v pruhu a Upozornění na vyjetí z pruhu. Automatické nouzové brzdění Mokky monitoruje situaci před vozem a detekuje chodce i vozidla. Znatelně snižuje riziko kolize.
DIGITÁLNÍ PALUBNÍ PŘÍSTROJE
Propracované a snadno čitelné – takové jsou palubní přístroje Mokky „Opel Pure Panel“. 12palcový displej poskytuje všechny potřebné informace a je možné si jej přizpůsobit. Vše tak máte krásně pod kontrolou.
180° PANORAMATICKÁ ZADNÍ KAMERA
Panoramatická kamera umožňuje rozhled v úhlu 180°, čímž odhalí mnohem více potenciálních rizik za vozidlem a také dokáže upozornit na vozidla přijíždějící ze stran. Tuto funkci oceníte především při vyjíždění z parkovacích míst.
PARKOVACÍ ASISTENT

Perfektní parkování je hračka. Pokročilý parkovací asistent1 Mokky ovládá řízení a vy se staráte o pedál plynu a brzdy. Systém dokáže najít vhodné parkovací místo, a zaparkovat do něj. Dokáže vám i pomoci při vyjíždění zpátky na silnici.

1 Asistenční systémy Opel jsou určeny pro podporu řidiče a mají svá omezení. Za řízení vozu je však zodpovědný vždy řidič.

POHODLÍ NA DRUHOU
Mokka učiní každou cestu zajímavější – a díky skvělým sedadlům s masážní funkcí pro řidiče, i mnohem pohodlnější. Cestujte pohodlně a stylově.
VYHŘÍVANÉ PRVKY
Za chladných dní je jen pár věcí, které oceníte více než vyhřáté sedadlo. Mokka nabízí tři stupně intenzity vyhřívání a řidič si užije také vyhřívaný volant.
VŠESTRANNOST
Prostorná kabina Mokky a její chytré prvky vás připraví na každou cestu. Díky spoustě místa pro cestující i jejich zavazadla.

KONEKTIVITA.

NAVIGACE
Prvotřídní navigace Opel vám najde tu nejlepší trasu, hlídá dopravní zpravodajství, zobrazuje nejbližší nabíjecí stanice a jejich obsazenost. Vyberte si mezi systémem Multimedia Navi Pro s 10″ displejem a službami Live Navigation nebo systém Multimedia Navi se 7″ displejem.

1 Apple CarPlay™ a Apple Siri™ jsou registrované ochranné známky Apple Inc..

2 Android Auto™ je registrovaná ochranná známka Google Inc.

3 Kompatibilita a vybrané funkce závisí na typu zařízení a verzi operačního systému. Kompatibilitu zkontrolujete na www.apple.com, www.android.com nebo u vašeho prodejce vozů Opel.

4 Bluetooth® je registrovaná ochranná známka Bluetooth SIG Inc.

INFOZÁBAVA
Mokka je místo, kde chcete trávit čas díky kompatibilitě s Apple CarPlayTM1 a Android AutoTM2, 3, streamování hudby přes Bluetooth®4, USB portům a 6 reproduktorům pro skvělý zážitek.
BEZDRÁTOVÉ DOBÍJENÍ
Abyste si jízdu ve voze Mokka užili naplno, můžete dobíjet váš chytrý telefon díky bezdrátové technologii. Díky zabudovanému ochrannému mechanismu chrání váš telefon při jízdě na hrbolatých silnicích.
SLUŽBY OPELCONNECT
Nabídka chytrých služeb, která přináší novou úroveň bezpečí a podpory při vašich cestách elektromobilem.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Mokka je výrazným zástupcem nového designového jazyka značky Opel. Přináší však mnohem více než jen vzhled – její efektivní motory a skvělé řízení jsou toho důkazem.

PŘEVODOVKA A JÍZDNÍ REŽIMY
Objevte nabídku převodovek a výkonných technologií pro váš jízdní styl. Mokka přichází se 6stupňovou manuální převodovkou a prvotřídní 8stupňovou automatickou převodovkou.
TECHNOLOGIE PRO VÝKON
Pouhým pohledem na krásné proporce Mokky můžete zjistit, že její tvůrci pochopili, že jen být silný, nestačí. Musíte přesně vědět, kdy a jak výkon používat. Pro Mokku to platí na 100 procent – díky chytrým funkcím a pokročilým technologiím si každý může užít její výkon a mít nad ním kontrolu.
Ke stažení

Opel Mokka ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč