Opel Movano

Nový Opel Movano

Ceník Movano Van

Ceník Movano Plošina

Ceník Movano Podvozek

Nové Movano ztělesňuje vše, co je pro značku Opel charakteristické a staví na kvalitě a praktičnosti. Nyní díky specializovaným variantám, atraktivnímu designu, vylepšeným asistenčním systémům a větší užitečné hmotnosti bude perfektním zaměstnancem i vaší firmy. Opel Movano je ten pravý německý nástroj pro vás.

EXTERIÉR

Dává všem najevo, že to s prací myslí vážně. Nový Opel Movano má moderní styl a ten kombinuje se svou již legendární funkčností. Svoji profesionalitu vyzařuje do všech stran.

POHODLÍ V KABINĚ

Nový Opel Movano se pyšní prostorným interiérem a vysokou funkčností. Je tak ideálním místem pro práci. Vpředu mohou sedět až 3 osoby a v modelu Dvojkabina pak ještě další 4 vzadu.

VARIANTY A VELIKOSTI KAROSERIE

Nový Opel Movano přichází se širokou nabídkou variant karoserie a také se 4 délkami a 3 výškami:

  • Van, Podvozek, Podvozek dvojkabina a Platforma
  • Přestavby z výroby: Valník a sklopný valník
  • Celkové hmotnosti (GVW): 3,0t; 3,3t a 3,5t
VŠESTRANNOST NÁKLADOVÉHO PROSTORU

Nákladový prostor Opelu Movano se řadí mezi nejlepší ve své kategorii díky objemu až 17m3 a rozměrným vstupním dveřím. Pojme až 5 europalet a vy si tak můžete vybrat variantu, podle vašich potřeb přepravy. Bezpečnost nákladu pak zajišťují upínací oka a ochranu podlahy a stěn pak speciální panely1.

1 Na přání

UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ

Movano je dostupné ve čtyřech variantách celkové hmotnosti: 3 000 kg, 3 300 kg a 3 500 kg. Užitečné zatížení je až 1 465 kg. Hmotnost přívěsu může být až 3 000 kg.

OCHRANA NÁKLADU A PŘEPÁŽKA

Prostor a pohodlí pro vás i pro náklad. Praktické odkládací schránky v kabině jsou skvěle dostupné. Nákladový prostor si vyberete dle potřebného objemu – tak aby nejvíce vyhovoval potřebám vašeho podnikání. Přepážku pak můžete zvolit plnou nebo s oknem. Pro zajištění nákladu jsou k dispozici upínací oka.

INFOZÁBAVA

Řidič i cestující si mohou užívat digitální rádio, připojení Bluetooth a USB a ve vyšších výbavách pak také 5palcový dotykový digitální displej s možností integrované navigace.

ZADNÍ KAMERA

Kamera pro couvání znatelně usnadňuje manévrování s vozem. Umožňuje zobrazit řidiči situaci za vozem na dotykovém displeji, kde mu pomáhají barevné čáry pro snazší navigaci. Automaticky se aktivuje při zařazení zpátečky nebo při otevření zadních dveří. Lze ji kombinovat se Zadními parkovacími senzory pro ještě větší bezpečnost.

PŘEDNÍ SEDADLA

Individuální přední sedadla mají nastavitelné a odnímatelné hlavové opěrky, nastavitelný sklon opěradla a posun dopředu a dozadu.

SKLOPNÉ PROSTŘEDNÍ SEDADLO

Díky sklopení se dá vytvořit praktický stolek pro počítač nebo krabičku s obědem a dva nápoje.

NEZÁVISLÉ TOPENÍ WEBASTO

Programovatelné nezávislé topení předehřeje kabinu i motorový prostor před jízdou. Systém je vybaven integrovaným časovačem, který lze nastavit až 24 hodin dopředu. Následně pak ohřeje motor, chladící okruh, odmrazí okna a vyhřeje kabinu.

ODPRUŽENÉ SEDADLO ŘIDIČE

Vzduchově odpružené sedadlo řidiče je ideální na dlouhé cesty a složitý terén. Je nastavitelné ve 4 směrech a je vybavené fixní loketní opěrkou a tuhostí odpružení od 40 kg do 130 kg hmotnosti řidiče.

ODKLÁDACÍ SCHRÁNKY

Spousta odkládací prostorů v kabině se hodí pro dokumenty, nářadí a další předměty denní potřeby. Mezi ty základní patří odkládací schránky před spolujezdcem, odkládací prostor nad hlavami, držáky nápojů a praktické kapsy ve dveřích1.

1 Dle aktuální nabídky.

MOBILNÍ KANCELÁŘ

Praktické desky s klipem, které lze zasunout do palubní desky, lze použít také pro upevnění tabletu nebo telefonu pomocí speciálních adaptérů.

MOTORY A PŘEVODOVKY.

Opel Movano přináší výkon, který je potřeba k plnění každodenních úkolů. Odolné nové naftové motory 2.2, které splňují normu Euro 6d, lze vybrat s výkonem 88 kW/120 k, 103 kW/140 k a 123 kW/165 k s maximálním točivým momentem 370 Nm a 6stupňovou manuální převodovkou.

PROVOZNÍ NÁKLADY

Opel Movano nabízí řešení pro všechny typy podnikání a zakládá si na nízkých provozních nákladech, predikovatelném servisním plánu, skvělé spotřebě paliva a nízkých emisích.

ELEKTRONICKÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM (ESP)

Společně s Kontrolou trakce používá systém ESP brzdění jednotlivých kol a motoru pro omezení prokluzu a ztrátu trakce. Integrovaný systém Adaptivní kontrolu nákladu pomáhá udržet směr vozu i při složitých podmínkách – upravuje nastavení systému ESP dle hmotnosti a rozložení nákladu.

 

ROZPOZNÁVÁNÍ ZNAČEK

Spolupracuje s Tempomatem a dokáže rozpoznat dopravní značky a upozornit řidiče, pokud dojde ke změně rychlostního limitu.

TEMPOMAT S OMEZOVAČEM RYCHLOSTI

Umožňuje udržovat stanovenou rychlost nebo hlídá maximální rychlost jízdy.

HLÍDÁNÍ JÍZDY V PRUZÍCH

Neustále sleduje vozovku pomocí kamery, které je umístěná nad zpětným zrcátkem. Pokud vozidlo začne vyjíždět z jízdního pruhu, je řidič varován zvukovým znamením.

INTELLIGRIP

S integrovanou kontrolou trakce pomáhá při složitých jízdních podmínkách pomocí směřování točivého momentu na jednotlivá kola. Asistent pro jízdy z kopce je také součástí tohoto systému a umožňuje řidiči mít vůz pod kontrolou i při jízdě z kopce na bahnitém nebo nestabilním podkladu.

KONTROLA PROVOZU ZA VOZEM

Pomocí zadních senzorů detekuje přijíždějící vozidla za vozem a varuje řidiče zvukovým znamením – zamezuje tak nehodám například při couvání z parkovacího místa.

POKROČILÝ BRZDOVÝ ASISTENT

Zvukově varuje řidiče při nebezpečných situacích vpředu. Pokud je vozidlo vpředu příliš blízko a řidič nezareaguje, systém1 sám začne brzdit vůz.
1 Asistenční systémy Opel jsou vytvořené k podpoře řidiče a mají svá omezení. Za řízení vozu je však zodpovědný vždy řidič.

HLÍDÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU

Systém hlídání slepého úhlu pomáhá odhalovat vozidla ve slepém úhlu řidiče a omezuje tak možné kolize.

ASISTENT PRO JÍZDU S PŘÍVĚSEM

Opel Movano nabízí 3 funkce pro bezpečnou jízdu s přívěsem:

  • Automatická detekce přívěsu pro zjištění jeho připojení nebo nepřipojení k vozidlu.
  • Detekce délky přívěsu pro odhad délky taženého přívěsu.
  • Rozšířené hlídání slepého úhlu pro detekci vozidel na úrovni přívěsu při změně jízdního pruhu.
Ke stažení

Opel Movano ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,80 Kč
Diesel
38,10 Kč
CNG
34,90 Kč