Nové vozy Opel Zafira LIFE -e

Zafira-e Life je e-volucí VIP salonku na kolech a vlajkovou lodí modelové řady Zafira Life díky prémiovému pohodlí – nyní vylepšenou díky plně elektrickému pohonu s tichým chodem pro ještě větší pohodlí na cestách.

Až 9 sedadel

Zafira-e Life byla vytvořena dle prvotřídních norem pro flexibilitu a každodenní využití.

Možnosti sedadel

Zafira-e Life je flexibilní a pohodlná. Užijte se sedadla ve druhé a třetí řadě, která lze posouvat pro více místa pro nohy.

Otevíratelné zadní okno

Zadní otevíratelné okno vozu Zafira-e Life usnadňuje nakládání menších předmětů do zavazadlového prostoru bez nutnosti otevírání celého víka.

Rozměry

Zafira-e Life je dostupná ve třech velikostech a každá z nich nabízí perfektní vyvážení kompaktního exteriéru a prostorného flexibilního interiéru. Všechny varianty mají maximální výšku 1,9 metru pro možnost parkování v podzemních garážích.

Bezpečí a airbagy

Zafira-e Life bere bezpečnost všech svých pasažérů vážně a proto nabízí přední, boční a okenní1 airbagy.

1Okenní airbagy pro druhou a třetí řadu sedadel jsem na přání. 

Isofix

Všechna sedadla ve druhé a třetí řadě jsou ve voze Zafira-e Life vybavena úchyty ISOFIX1, které umožňují přepravu až 6 dětských sedaček snadno a bezpečně.

1Na přání. Nelze pro některé konfigurace sedadel.

Zadní kamera

Multifunkční přední a zadní kamera1 poskytuje údaje pro bezpečnostní systémy: Rozpoznávání dopravních značek1, Systém hlídaní únavy1 a Zadní kameře 180°1.

1Na přání.

Bezpečnostní systémy

Automatický tempomat1 udržuje vzdálenost od vozidel před vámi a automaticky upravuje rychlost dle situace před vámi.

Hlídání slepého úhlu1 používá senzory a ve zpětném zrcátku indikuje přítomnost jiného vozu. Předchází tak nehodám. Systém upozornění na čelní srážku1 monitoruje situaci před vozem a upozorní řidiče na možné kolize s chodci nebo jinými vozidly. Automatické nouzové brzdění1 se v případě potřeby aktivuje a nezávisle na činnosti řidiče vozidlo zabrzdí.

1Na přání.

Sada systémů pro řidiče

Upozornění na opuštění pruhudokáže rozpoznat, pokud se vozidlo pohybuje směrem ven z jízdního pruhu bez znamení blinkru. Systém řidiče upozorní vizuálně i zvukově.

Head-up displej

Unikátní prvek v tomto segmentu vozidel. Head-Up displej1 zobrazuje nejdůležitější informace v zorném poli řidiče.

1Na přání.

Chytré světlomety

Automatické světlomety1 samy přepínají mezi potkávacími a dálkovými světly dle okolního prostředí a provozu na silnici.

1Na přání.

Panoramatická střecha

Skvělá Panoramatická střecha1 umožňuje přísun světla to vozidla a utváří tak příjemnou atmosféru v kokpitu. Když se den změní v noc, můžete sledovat hvězdnou oblohu nad vámi. Střecha obsahuje také zatahovací roletu pro případ potřeby.

1Na přání.

IntelliGrip

Systém IntelliGrip1 vozu Zafira-e Life poskytuje extra přilnavost kol. Složitější povrchy jako bahno, písek nebo sníh zvládnete s lehkostí.

1Na přání.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,20 Kč
Diesel
34,70 Kč
CNG
34,90 Kč