Renault ARKANA

SPORTOVNÍ A PROSTORNÉ SUV A EXKLUZIVNÍ VARIANTA R.S. LINE

Ve voze Arkana se snoubí štíhlé linie a robustní styl. Jeho jedinečný vzhled je výsledkem elegantní karoserie, velké světlé výšky a špičkového interiéru. Ve variantě R.S. Line je efekt ještě silnější. Zamilujte si její exkluzivní barvu Oranžová Valencia, sportovní čelní masku, speciální disky kol s červenými detaily, dvojitou koncovku výfuku a další prvky.

TICHÁ, ŽIVÁ A S VÝBORNOU ODEZVOU

Arkana E-TECH hybrid

Hybridní technologie E-TECH inspirovaná motoristickým sportem, je dokonalým spojením výkonu a účinnosti. Ve městě se vždy rozjíždí na elektrický pohon, na který dokáže jet až 80 % času. Snižte svou spotřebu paliva až o 40 % v porovnání s podobným benzinovým motorem!

Při rekuperačním brzdění se během jízdy automaticky dobíjí baterie vašeho vozu Arkana E-TECH hybrid. Užijte si příjemnou jízdu, bez ohledu na okolnosti, se skvěle reagujícím motorem a výborným zrychlením. Vůz Arkana E-TECH hybrid se přizpůsobí všem vašim jízdním potřebám a nabídne optimální univerzálnost.

15 asistenčních systémů řidiče Easy Drive

Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, upozornění před přijíždějícími vozidly při couvání a parkovací asistent Easy Park Assist jsou jen tři příklady funkcí navržených pro vylepšení vašeho pohodlí a bezpečnosti při jízdě. Tyto a další funkce jsou k dispozici prostřednictvím asistenčních systémů Renault Easy Drive, které vám pomohou na vašich cestách. Jste připraveni udělat první krok k autonomní jízdě?

Multimediální systém Easy Link

S tímto multimediálním systémem – kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™ – snadno připojíte svůj chytrý telefon a získáte přistup ke všem vašim aplikacím a online službám prostřednictvím 9,3″ centrální obrazovky vašeho vozu Arkana.

Velký a pohodlný prostor pro cestující

Díky nadstandardnímu prostoru pro nohy budou vaši spolucestující cestovat ve voze Arkana v dokonalém pohodlí.

Ergonomická středová konzola

Arkana, vybavená elektronickou parkovací brzdou, indukční nabíječkou a chytrými úložnými prostory, nabízí dokonalé spojení pohodlí a ergonomie, abyste mohli cestovat v optimálních podmínkách.
Ke stažení

Renault ARKANA ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
35,90 Kč
Diesel
35,90 Kč
CNG
34,90 Kč