Renault Austral

Nový Renault Austral – 100% hybridní

Full hybrid

Jezděte tiše na elektřinu rychlostí až 130 km/h a ve městě až 80 % doby jízdy*: baterie se dobíjí při zpomalování a brzdění. Není třeba dobíjet z elektrické zásuvky.

maximální výkon: 147 kW (200 k)

převodovka: automatická, inteligentní, multimódová

emise: CO2 WLTP od 104 g/km

spotřeba: od 4,6 l/100 km

napětí baterie: kapacita 1,7 kWh – napětí 400 V

*v závislosti na stavu baterie a stylu jízdy / vlastní zdroje Renault / 2022

Mild hybrid

Mild-hybridní technologii tvoří čtyřválcový zážehový motor o objemu 1,3 l s turbodmychadlem, přímým vstřikováním benzinu a lehkým hliníkovým blokem motoru, kterému asistuje 12V lithium-iontová baterie. Energie z baterie poskytuje dodatečný točivý moment při akceleraci, nabízí dynamičtější zážitek z jízdy a zároveň snižuje spotřebu paliva a emise CO₂.

maximální výkon: 103 kW nebo 116 kW (140 nebo 160 k)

převodovka: manuální nebo automatická

emise: CO2 WLTP od 138 g/km

spotřeba: od 6,1 l/100 km napětí baterie 12 V

openR

Multimediální systém openR link obsahuje to nejlepší ze služeb Google a služeb Renault , s nimiž vás bude doprovázet na vašich cestách. Najděte si parkovací místo, naplánujte si cestu, zjistěte, jaký máte dojezd nebo si pusťte svoji oblíbenou hudbu, aniž byste při tom museli odvrátit zrak od dění na silnici.

Prostorový zvuk s 12 reproduktory

Zvuk v HiFi kvalitě systému Harman Kardon poskytuje výkon celkem 485 W prostřednictvím 2 výškových reproduktorů po stranách palubní desky, 2 basových reproduktorů ve výplních předních dveří, 2 prostorových reproduktorů, 1 přední centrální jednotky, 2 výškových a 2 basových reproduktorů ve výplních zadních dveří a 1 subwooferu v zavazadlovém prostoru.

4 Control Advanced

Průměr otáčení 10,1 m srovnatelný s městským vozem. Systém 4Control advanced* si poradí s každou zatáčkou.  V ostrých zatáčkách tento systém zlepšuje agilitu a při vysokých rychlostech poskytuje vozidlu vyšší stabilitu. *K dispozici pouze s motorizací E-Tech full hybrid

32 pokročilých asistenčních systémů řidiče

Inteligentní adaptivní tempomat, active driver assist

Active driver assist kombinuje inteligentní adaptivní tempomat se systémem „Stop & Go“ a centrováním jízdy v jízdním pruhu. Reguluje rychlost podle dopravní situace*, udržuje bezpečnou vzdálenost a zajišťuje vycentrování v jízdním pruhu. V pomalém provozu se vůz automaticky zastaví a opět rozjede.

*zahrnuto na dobu 5 let

9,3“ head-up displej

Renault Austral má velký head-up displej, který poskytuje důležité informace o jízdě a také důležitá varování a ukazatele, abyste mohli mít ruce na volantu a nemuseli spouštět oči z dění před sebou.

360° kamerový systém s 3D pohledem

4 kamery rekonstruují bezprostřední okolí vozidla v rozsahu 360° tak, abyste měli absolutní přehled o dění kolem.

Matrix LED vision

Automatické přepínání mezi dálkovými a potkávacími světly. Aktivuje se pomocí kamery umístěné v horní části čelního skla. Systém automaticky přizpůsobuje tvar světelného kužele dopravním a povětrnostním podmínkám, aby nedocházelo k oslnění ostatních vozidel a optimalizovala se viditelnost za tmy.

Ke stažení

Renault Austral ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč