Renault CAPTUR

Tento universální městský crossover je připravený na všechny nástrahy, které přináší každodenní jízda v přeplněných ulicích velkoměsta. Díky modulárním zadním sedadlům Vám Renault CAPTUR vždy dokáže nabídnou přesně tolik prostoru, kolik zrovna potřebujete. Efektivní a úsporné motory TCe a dCi se svým charakterem skvěle hodí k tomuto jedinečnému vozu, a umožňují Vám pohodovou jízdu za každé situace.

SUV SE SPORTOVNÍMI KŘIVKAMI

Působivá silueta, vytříbený interiér a plně personalizovatelný vzhled a širokou nabídkou dvoubarevných provedení karoserie… Větší a modernější Captur má všechny charakteristické znaky SUV a zanechá silný první dojem.

Full LED přední a zadní světlomety ve tvaru písmene C

Vpředu a vzadu je Captur ještě elegantnější a s vyspělejší technologií díky typickým LED světlometům se světleným podpisem ve tvaru písmene C, který je symbolem identity vozů značky Renault.

Pro každého jeho vlastní vůz Captur

Přizpůsobte Captur svému vkusu díky výběru z 80 barevných kombinací.

Smart cockpit

9,3“ dotyková obrazovka systmu Easy Link, 10,25“ digitální přístrojový štít, inovativní plovoucí konzole s řadicí pákou „E-shifter“ a chytrými úložnými prostory…

Větší po všech stránkách

Sklopná zadní sedadla a posuvná o 16 cm, rekordní zavazadlový prostor (až 536 l) a mnoho úložných prostor (až 27 l)… Captur vám nabízí pouze to nejlepší.

 

 

Ke stažení

Renault CAPTUR ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
40,70 Kč
Diesel
40,30 Kč
CNG
30,90 Kč