Renault CAPTUR

Renault Captur

Renault Captur poskytuje širokou škálu motorizačních verzí, které odpovídají rozmanitým potřebám a preferencím řidičů. Zahrnuje základní zážehový motor TCe 90, ideální pro běžné denní použití, a verzi TCe 100 LPG, která přináší ekonomičnost a ekologický přístup díky provozu na LPG. Pro ty, kteří hledají větší efektivitu, nabízí Captur mild hybridní motorizace 140 a 140 EDC, kombinující benzinový motor s elektromotorem pro zvýšení účinnosti a snížení emisí, přičemž varianta EDC je vybavena 7stupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou. Renault Captur tak představuje všestranné a flexibilní SUV, které nabízí řadu možností od základního modelu až po pokročilé hybridní systémy, a je tak ideální pro různé typy řidičů a jízdní podmínky.

Design

Renault Captur představuje harmonii mezi atletickými liniemi a elegancí SUV. Tento model nabízí dynamický design s tvarovanými boky, širší mřížkou chladiče a výrazným nárazníkem. Verze R.S. Line zaujme sportovní siluetou, aerodynamickou lištou inspirovanou motoristickým sportem, speciálními emblémy a exkluzivními 18″ koly z lehké slitiny.

Multimédia

V interiéru najdete konfigurovatelný 10″ digitální přístrojový štít a 9,3″ multimediální dotykovou obrazovku. Tyto technologie zrcadlí váš telefon prostřednictvím Android Auto™ a Apple CarPlay™. Pro lepší pohodlí při jízdě si můžete vybrat z několika jízdních režimů a osvětlení dle vaší nálady pomocí technologie MULTI-SENSE.

Vnitřní prostor

Captur E-Tech poskytuje jeden z největších zavazadlových prostorů ve své kategorii (až 536 litrů). Nabízí modulární uspořádání s posuvnou zadní lavicí a možností sklopení opěradla pro zvýšení celkového prostoru na 1 275 litrů.

Pokročilé asistenční systémy řízení

Model je vybaven šestnácti inovativními asistenčními systémy, jako je systém pro varování při opuštění jízdního pruhu, aktivní nouzové brzdění, systém sledování mrtvého úhlu a adaptivní tempomat.

Personalizace

Renault Captur E-Tech nabízí širokou škálu možností personalizace. Lze vybírat z různých barev laku, designů kol, vnitřních čalounění a mnoha dalších prvků, které umožňují přizpůsobit vůz vašim individuálním preferencím.

 

 

Ke stažení

Renault CAPTUR ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,80 Kč
Diesel
37,90 Kč
CNG
34,90 Kč