Renault Clio

Nechte se okouzlit! Renault CLIO je svým výrazným designem nezaměnitelný vůz za každé situace. Díky širokým možnostem individualizace můžete svůj vůz přizpůsobit přesně vašemu vkusu. S Novým Renault CLIO si každý vybere ten správný multimediální systém. Díky novým benzínovým motorů je CLIO nejen příkladně dynamické, ale zároveň splňuje nejpřísnější ekologické normy.

SVŮDNÝ MALÝ VŮZ

Smyslné linie, dynamický profil, výrazný lak oranžová Valencia a full LED světlomety LED Pure Vision, které jsou v sérii u všech verzí… Clio vás svede svým stylem na první pohled.

Stimulujte vaše smysly

S novým chytrým kokpitem a pohodlnými sedadly si užijete nezapomenutelný zážitek z jízdy.

Nový systém Easy Link

Užijte si přizpůsobitelný multimediální systém snadno ovladatelný pomocí dotykové obrazovky s vysokým rozlišením o velikosti až 9,3″.

Přizpůsobte si svůj vůz

Díky možnostem personalizace si můžete vytvořit nezaměnitelný vůz.

Napěchovaný technologiemi

Inovativní palubní technologie pro vůz Clio vám poskytne podporu každou sekundu a zajistí jízdu v naprostém bezpečí.

Zůstaňte ve spojení

Největší dotyková obrazovka v kategorii s online navigací, hledání bodů zájmu přes Google Places. Díky ekosystému Renault Connect a multimediálnímu a navigačnímu systému Easy Link je plánování trasy hračka!

Usnadněte si řízení

Clio je pohodlné ve městě i na okresní silnici. Za všech okolností vás chrání díky automatickému nouzovému brzdění s detekcí chodců a cyklistů. Clio navíc nabízí kamerový systém 360°, inteligentní parkovací asistent Easy Park Assist nebo systém Easy Pilot, který spojuje adaptivní tempomat a aktivní držení uprostřed jízdního pruhu, což je novinka v segmentu. Vyzkoušejte budoucnost již nyní.

CLIO R.S. LINE

Jedinečná osobnost s geny divize Renault Sport

Clio R.S. Line venku zaujme sportovním předním a zadním nárazníkem, stylovými disky z lehkých slitin a chromovanou koncovkou výfuku. Interiér pokračuje ve sportovní atmosféře díky sportovním sedadlům, dekorům se strukturou karbonu, červeným detailům nebo černou stropnicí. Užijte si sportovní styl pro každý den!

 

 

Ke stažení

Renault CLIO ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
40,70 Kč
Diesel
40,30 Kč
CNG
30,90 Kč