Renault Espace

Nový Renault Espace

Renault představuje nový Espace, vyšší třídu osobního vozu s SUV atmosférou a sportovním designem, který zastupuje značku v segmentech D pro 5 až 7 cestujících. Nový Espace spojuje moderní design s prvky SUV a výrazně efektivní plně hybridní pohonnou jednotkou E-Tech full hybrid o výkonu 200 koní.

Samonabíjecí hybridní pohon​

Renault Espace disponuje plně elektrickým zapalováním a rekuperačním systémem, který se automaticky zapne, jakmile zpomalíte nebo zabrzdíte. Díky tomu můžete s plně hybridní pohonnou jednotkou E-Tech full hybrid jezdit ve městech z 80 % v elektrickém režimu a snížit spotřebu paliva až o 40 %. Získáte tak všechny výhody jízdy elektromobilem, aniž byste museli zastavovat a nabíjet.

32 pokročilých asistenčních systémů řidiče

Nový Espace je postaven na účelově navržené platformě CMF-CD Aliance. Je vybaven 32 jízdními asistenčními systémy řidiče, včetně inteligentních technologických prvků, jako je systém 4CONTROL Advanced a systém MULTI-SENSE. Tyto systémy posouvají potěšení z jízdy a bezpečnostní vlastnosti na špičkovou úroveň pro všechny cestující.

Multimediální systém openR link

Zcela nový Espace nabízí moderní vybavení a možnosti připojení, včetně systému OpenR Link, který umožňuje snadné, intuitivní a zábavné interaktivní zážitky. OpenR Link poskytuje související služby Google Automotive, díky nimž máte na dosah ruky navigaci Google Maps, integrovaného hlasového asistenta Google a katalog aplikací Google Play – přesně jako v chytrém telefonu. Rozhraní je kompatibilní s chytrými telefony se systémy Android Auto a Apple CarPlay.

Bohaté vybavení a špičkový vzhled

Základní výbava Techno zahrnuje 24palcovou obrazovku OpenR, elektricky ovládané páté dveře, bezdrátovou nabíječku telefonu, 19palcová kola, systémy Isofix na levém a pravém sedadle ve druhé řadě a bezpečnostní paket včetně systému varování před mrtvým úhlem.

Výbava Esprit Alpine, která je u modelu Espace novinkou, dodává interiéru kategoricky sportovní nádech. Opěrky hlavy jsou opatřeny logem A se šípem, Alcantara na palubní desce má modré prošívání a Alcantara na sedadlech příjemně a elegantně splývá se syntetickou kůží a látkou Latis Bright.

Výbava Iconic povyšuje interiér na novou úroveň díky pravému jasanovému dřevu na palubní desce a světle pískově šedé polstrované kožené čalounění v kombinaci s obložením v mokka hnědé barvě. Sedadla lze elektricky nastavovat (dopředu, dozadu, nahoru a dolů a jejich sklon) a jsou vyhřívaná (stejně jako volant). Sedadlo řidiče je navíc vybaveno bederním masážním mechanismem.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,20 Kč
ČP Štěrboholy 7.12. je mimo provoz
Diesel
36,90 Kč
ČP Štěrboholy 7.12. je mimo provoz
CNG
34,90 Kč