Renault Espace

Nový Renault Espace

Renault představuje nový Espace, vyšší třídu osobního vozu s SUV atmosférou a sportovním designem, který zastupuje značku v segmentech D pro 5 až 7 cestujících. Nový Espace spojuje moderní design s prvky SUV a výrazně efektivní plně hybridní pohonnou jednotkou E-Tech full hybrid o výkonu 200 koní.

Samonabíjecí hybridní pohon​

Renault Espace disponuje plně elektrickým zapalováním a rekuperačním systémem, který se automaticky zapne, jakmile zpomalíte nebo zabrzdíte. Díky tomu můžete s plně hybridní pohonnou jednotkou E-Tech full hybrid jezdit ve městech z 80 % v elektrickém režimu a snížit spotřebu paliva až o 40 %. Získáte tak všechny výhody jízdy elektromobilem, aniž byste museli zastavovat a nabíjet.

32 pokročilých asistenčních systémů řidiče

Nový Espace je postaven na účelově navržené platformě CMF-CD Aliance. Je vybaven 32 jízdními asistenčními systémy řidiče, včetně inteligentních technologických prvků, jako je systém 4CONTROL Advanced a systém MULTI-SENSE. Tyto systémy posouvají potěšení z jízdy a bezpečnostní vlastnosti na špičkovou úroveň pro všechny cestující.

Multimediální systém openR link

Zcela nový Espace nabízí moderní vybavení a možnosti připojení, včetně systému OpenR Link, který umožňuje snadné, intuitivní a zábavné interaktivní zážitky. OpenR Link poskytuje související služby Google Automotive, díky nimž máte na dosah ruky navigaci Google Maps, integrovaného hlasového asistenta Google a katalog aplikací Google Play – přesně jako v chytrém telefonu. Rozhraní je kompatibilní s chytrými telefony se systémy Android Auto a Apple CarPlay.

Bohaté vybavení a špičkový vzhled

Základní výbava Techno zahrnuje 24palcovou obrazovku OpenR, elektricky ovládané páté dveře, bezdrátovou nabíječku telefonu, 19palcová kola, systémy Isofix na levém a pravém sedadle ve druhé řadě a bezpečnostní paket včetně systému varování před mrtvým úhlem.

Výbava Esprit Alpine, která je u modelu Espace novinkou, dodává interiéru kategoricky sportovní nádech. Opěrky hlavy jsou opatřeny logem A se šípem, Alcantara na palubní desce má modré prošívání a Alcantara na sedadlech příjemně a elegantně splývá se syntetickou kůží a látkou Latis Bright.

Výbava Iconic povyšuje interiér na novou úroveň díky pravému jasanovému dřevu na palubní desce a světle pískově šedé polstrované kožené čalounění v kombinaci s obložením v mokka hnědé barvě. Sedadla lze elektricky nastavovat (dopředu, dozadu, nahoru a dolů a jejich sklon) a jsou vyhřívaná (stejně jako volant). Sedadlo řidiče je navíc vybaveno bederním masážním mechanismem.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
35,40 Kč
CNG
34,90 Kč