Renault MEGANE

Renault E-Tech 100% Elektrický

RYZÍ VZHLED

Kompaktní karoserie hatchbacku, styl crossoveru, výrazně tvarovaná záď, sportovní linie. Jeho aerodynamické linie mu dodávají výrazný vzhled a umožňují vzrušující jízdu. 20″ kola, full-LED světlomety, 3D perleťový proužek na zadní části a zlaté detaily  podtrhují originální design.

ERGONOMICKÝ A PROSTORNÝ

Platforma 100% elektrického vozu Megane E-Tech nabízí zcela rovnou podlahu. Další prostor je uvolněn díky extra mělké palubní desce openR: 209mm prostor pro nohy v zadní části, úložný prostor 33 l.

PRÉMIOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Dopřejte si odpočinek v nově vytvořeném prostoru pro cestující, kde je vše navrženo tak, aby vám usnadnilo cestování. Natáhněte ruku z nastavitelného sedadla s optimalizovanou oporou a dotkněte se velké obrazovky openR ve tvaru písmene L o ploše 774 cm2.

MODULÁRNÍ USPOŘÁDÁNÍ A ÚLOŽNÉ PROSTORY

Indukční nabíječka v přední části, USB-C vstup v zadní části, centrální úložný prostor, centrální a boční úložné prostory a 440l zavazadlový prostor. 100% elektrický Megane E-Tech přivádí život na palubě vozu k dokonalosti.

S VESTAVĚNÝM GOOGLE: VÁŠ ONLINE ZÁŽITEK Z JÍZDY

Pomocí systému openR link s integrovaným Google můžete nakonfigurovat až 5 účtů. Získejte přístup ke všem svým oblíbeným aplikacím a užívejte si to nejlepší z Google bez připojení telefonu.

špičkový zvuk Harman Kardon

Exkluzivní nový systém Harman Kardon poskytuje všem cestujícím pohlcující zážitek. Dodává celkem 410 W prostřednictvím 2 výškových reproduktorů po stranách palubní desky, 2 basových reproduktorů ve výplních předních dveří, 2 výškových a 2 basových reproduktorů ve výplních zadních dveří a 1 subwooferu v zavazadlovém prostoru. Hudba se promění v nezapomenutelný zážitek díky 5 různým zvukovým nastavením a technologii Quantum Logic Surround™.

MAXIMALIZOVANÁ BEZPEČNOST

26 asistenčních a bezpečnostních systémů slibuje jízdu bez starostí.

Asistenční systémy řidiče

Vnitřní zpětné zrcátko s možností digitálního zobrazení

Už žádné problémy způsobené spolujezdcem nebo zavazadly v kufru, které vám brání ve výhledu. Zpětné zrcátko přijímá obraz přímo z kamery umístěné na zadním okně.

Active driver assist

Přizpůsobte si, jak 100% elektrický Megane E-Tech  bude reagovat v různých dopravních podmínkách. Systém se aktivuje při rychlostech od 0 do 170 km/h, reguluje rychlost a zachovává bezpečnou vzdálenost od vozů jedoucích vpředu, přičemž vás současně udržuje uprostřed vašeho jízdního pruhu. V dopravní zácpě se vozidlo automaticky zastaví a rozjede, což zvyšuje pohodlí a klid.

Světlomety adaptive LED vision (včetně funkce mlhovek)

Systém automaticky upravuje tvar světelného kuželu podle dopravních podmínek a počasí, aby zvýšil vaše pohodlí a bezpečnost.

Automatické přepínání dálkových světel

Aktivuje se pomocí kamery v horní části čelního skla. Kamera analyzuje světelný tok v závislosti na světelných a dopravních podmínkách.

Asistent rozjezdu do kopce

Automaticky udržuje brzdný tlak po dobu 2 sekund, takže máte čas sundat nohu z brzdy a sešlápnout plynový pedál. Systém se aktivuje, když je sklon vozovky větší než 3 %.

Inteligentní adaptivní tempomat

Pomáhá udržovat bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi. Systém začne brzdit, pokud je vzdálenost příliš krátká a naopak přidá plyn, jakmile je cesta opět volná. Identifikuje také souvislosti na silnici, jako jsou dopravní zácpy nebo kruhové objezdy a včas upraví rychlost.

Adaptivní tempomat

Pomáhá vám při jízdě udržovat bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi. Systém začne brzdit, pokud je vzdálenost příliš krátká a naopak přidá plyn, jakmile je cesta opět volná.

Tempomat a omezovač rychlosti

Během jízdy ovládejte rychlost vozu pomocí tlačítek na volantu. Nastavte si maximální rychlost tak, abyste dodržovali rychlostní limity na silnici.

Rear cross traffic alert

Systém vás upozorní na přijíždějící vozy při couvání. Navíc je schopen detekovat i chodce, můžete tedy bezpečně opustit vaše parkovací místo.

Systém sledování mrtvého úhlu s aktivní korekcí jízdní dráhy

Systém sleduje prostor v mrtvém úhlu a rozsvítí kontrolku, pokud se v něm vyskytuje jiné vozidlo. Pokud zaznamená, že chcete svůj jízdní pruh opustit, upraví vaši jízdní dráhu tak, aby nedošlo ke kolizi.

Automatické nouzové brzdění při couvání

Pokud se při couvání objeví vzadu překážky, vůz automaticky zabrzdí.

Safe distance warning systém

Snímač na přední části vozu vypočítá bezpečnou vzdálenost od vozu před vámi. Pokud hrozí nebezpečí kolize, systém spustí zvukové a vizuální upozornění.

Systém aktivní korekce jízdní dráhy

Systém se aktivuje při rychlostech mezi 70 a 160 km/h a vrací vozidlo zpět do jízdního pruhu, pokud přejede souvislou nebo přerušovanou čáru bez použití směrovek.

Systém aktivního nouzového brzdění s detekcí chodců a cyklistů

Systém detekuje vozy jedoucí před vámi a v případě hrozícího nebezpečí vůz zastaví. Je také schopen detekovat chodce či cyklisty.

Systém varování před opuštěním jízdního pruhu

Pomocí kamery upevněné na čelním skle za zpětným zrcátkem systém rozpozná náhodné přejetí souvislé nebo přerušované čáry a varuje řidiče.

Systém aktivní korekce jízdní dráhy s nouzovým zastavením

Systém se aktivuje při rychlostech mezi 70 a 160 km/h a upravuje jízdní dráhu vozidla, pokud ho začne opouštět bez použití směrovek. V případě hrozící kolize aktivuje nouzové zastavení.

Systém sledování mrtvého úhlu s aktivní korekcí jízdní dráhy

Aktivuje se od rychlosti 15 km/h a pomocí světelných signálů vás varuje před vozy, které se nacházejí mimo vaše zorné pole. Pokud je třeba, upraví jízdní dráhu tak aby nedošlo ke kolizi.

Rozpoznávání dopravních značek

Kamera během jízdy zjišťuje rychlostní limity a informuje vás o nich na palubní desce.

Rozpoznávání dopravních značek s varováním při překročení povolené rychlosti

Kamera v horní části čelního skla snímá rychlostní limity po celou dobu jízdy a v případě překročení rychlosti vás upozorní na palubní desce.

Jednoduché parkování MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

Full auto park

Díky tomuto systému je parkování opravdu jednoduché. Vůz rozpozná parkovací místo a řídí za vás. Vy jen musíte sešlápnout plynový pedál.

Kamerový systém 360°

Provádějte parkovací manévry bez potíží. Váš vůz je vybaven 4 kamerami, které zajišťují 360° rozhled kolem vozidla.

Zadní parkovací kamera

Při zařazení zpátečky přenáší na obrazovku pohled dozadu. Vodicí čáry usnadňují manévry a zvyšují bezpečnost.

Elektricky sklopná vnější zrcátka s funkcí paměti

Elektricky sklopná, vyhřívaná vnější zpětná zrcátka si zapamatují nastavení polohy, která vám vyhovuje. Navíc jsou schopna se sklopit při couvání.

Přední parkovací senzory

Vůz je vybaven senzory, které usnadňují manévrování pomocí kombinace zvukových a vizuálních signálů, které vás upozorní na překážky před vámi.

Boční parkovací senzory

Vůz je vybaven senzory, které usnadňují manévrování pomocí kombinace zvukových a vizuálních signálů, které vás upozorní na překážky na straně vašeho vozu.

Zadní parkovací senzory

Vůz je vybaven senzory, které usnadňují manévrování pomocí kombinace zvukových a vizuálních signálů, které vás upozorní na překážky za vámi.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
39,70 Kč
Diesel
37,70 Kč
CNG
34,90 Kč