Renault Express Van

JEDNODUŠE PRAKTICKÝ

Vůz EXPRESS Van s asymetrickými zadními dveřmi, které se otevírají v úhlu 180°, má využitelný objem 3,3 m3 a délku pro náklad 1,91 m s pevnou přepážkou, nabízí nejlepší poměr délky pro náklad/celkové délky ve své třídě. Naložte až 3,7 m3 se sklopeným sedadlem spolujezdce a otevřenou variabilní přepážkou. Jeho posuvné boční dveře se otevírají v rekordní délce 716 mm a zajišťují snadný přístup do vozu.

Nejširší boční dveře ve své třídě

S délkou 716 mm nabízí Nový Express Van nejširší konvenční boční přístup do nákladového prostoru.

Funkční a velký nákladový prostor: s otočnou přepážkou…

Využijte až 3,7 m3 prostoru pro náklad a užitečné délky pro přepravu nákladu až 2,36 m díky otočné přepážce a sklopnému sedadlu spolujezdce.

…nebo pevnou přepážkou

Vůz Express Van nabízí délku pro náklad 1,91 m s pevnou dělicí přepážkou, což nabízí velkorysý objem 3,3 m3 a nejlepší poměr využitelné délky / celkové délky ve své třídě.

Ergonomický interiér

Prostorný interiér, spoustu úložných prostorů, moderní komfortní sedadla a mnoho dalších prvků zajistí dokonalé pohodlí na palubě.

Rear View Assist

Obraz nasnímaný kamerou namontovanou v zadní části vašeho vozu se zobrazuje na digitální obrazovce – namísto vnitřního zpětného zrcátka. Tak užitečné u vozů s plnou přepážkou!

Zpětné zrcátko Wide View

Širokoúhlé zrcátko nacházející se na sluneční cloně spolujezdce rozšiřuje vaše boční zorné pole na pravé straně, a zajišťuje tak lepší pohodlí a bezpečnost. Pokrývá mrtvý úhel neproskleného vozu.

Blind Spot Warning

Pokud se v mrtvém úhlu zpětného zrcátka vašeho vozu EXPRESS Van nachází jiný vůz, upozorní vás na to výstražná kontrolka v každém zpětném zrcátku.

Variabilní přepážka se sklopným sedadlem spolujezdce

Převážejte až 3,7 m3 nákladu a využijte výhod extra délky pro přepravu nákladu (až 2,36 m) díky otočné přepážce a sklopnému sedadlu spolujezdce.

12V zásuvka

Potřebujete používat/nabíjet pracovní náčiní ve vašem nákladovém prostoru? Žádný problém! V zadní části vozu EXPRESS Van se nachází snadno dosažitelná zásuvka (12V).

LED osvětlení

LED osvětlení je třikrát výkonnější než standardní osvětlení. Jas osvětlení vašeho nákladového prostoru se zlepší, takže můžete pracovat ve dne či v noci za těch nejlepších podmínek.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
40,20 Kč
Diesel
37,70 Kč
CNG
34,90 Kč