Renault SCENIC

Renault Scenic E-Tech 100% Elektrický – Inovace na cestách

Renault Scenic E-Tech 100% Elektrický kombinuje udržitelnost, výkon a inovativní technologie v jednom. S dojezdem až 625 km a 220 koní výkonem, tento model je ideální volbou pro rodiny hledající efektivní, dynamickou jízdu.

Design a unikátní vzhled

Renault Scenic E-Tech se pyšní odvážným designem a inovativně tvarovanou přední částí. Výrazný styl je doplněn panoramatickou střechou Solarbay® s elektronickým ovládáním průhlednosti a dvěma obrazovkami OpenR o ploše 774 cm².

Technologické inovace

Tento model je vybaven nejnovějšími technologiemi, včetně integrovaných služeb Google a více než 50 aplikací v multimediálním systému OpenR Link. Díky rekuperačnímu brzdění a tepelnému čerpadlu je zajištěn efektivní výkon a dojezd.

Výkon a dojezd

Elektromotor E-Tech o síle 220 koní a spotřebou pouhých 16,8 kWh na 100 km. Tento model zvládne až 625 km dojezd na jedno nabití podle normy WLTP, což přináší jízdu bez kompromisů, ať už ve městě nebo na dlouhých cestách. S možností nabíjení jak střídavým (AC), tak stejnosměrným (DC) proudem je Renault Scenic E-Tech připraven na jakékoli cestovní plány. Ekologický přístup a nízké emise jsou dalšími přednostmi, díky kterým je tento model ideální pro ekologicky smýšlející řidiče.

Udržitelnost a ekologický přístup

Renault Scenic E-Tech je vyroben z 90 % recyklovatelných materiálů a jeho baterie má ekologický design pro snadnou opravu a recyklaci. Vůz je také vybaven sedadly vyrobenými ze 100% recyklovaných materiálů.

Komfort a bezpečnost pro celou rodinu

Komfort na palubě je zajištěn prostorným interiérem a inovativními funkcemi jako je inteligentní zadní loketní opěrka Ingenius®. Bezpečnost je posílena programem Human First, včetně 27 pokročilých asistenčních systémů.

Výběr a personalizace

Renault Scenic E-Tech nabízí možnost personalizace a široký výběr příslušenství. S možnostmi financování a služeb Renault je tento model dostupný již od 1 085 000 Kč.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč