Nový Volkswagen Transporter T6

Nový T6

Flexibilní, všestranný a plný inovací: Nový Transporter je dokonale připraven na potřeby profesionálů. Nejmodernější asistenční systémy, nová kabina s promyšlenými odkládacími přihrádkami a největší nákladový prostor ve své třídě dělají z vozu Transporter 6. generace ideálního partnera pro plnění náročných úkolů všedních dnů. Moderní vzhled s přesným vedením linií a čisté hrany pak vizuálně charakterizují tohoto předjezdce pravého Originálu.

Exteriér

Všechny modely 6. generace spojuje nový moderní design s čistými tvary a výrazným vedením linií. Nová čelní partie upoutá pozornost zářivými chromovanými lištami na mřížce chladiče a také mimořádně výraznými světlomety. Nově tvarované zadní výklopné dveře a kola z lehké slitiny pak dodávají vozu výrazné akcenty i při pohledu ze zbývajících tří stran.

Interiér

Pro modely 6. generace je pro každý účel použití k dispozici odpovídající varianta interiéru kabiny. Promyšlený systém odkládacích prostor, přehledný design a nejlepší možný výhled z vozu podtrhují multifunkční možnosti využití. Individuální přizpůsobení sedadla řidiče přispívá k optimálnímu ovládání vozu.

Asistenční systémy

Moderní asistenční systémy mohou rozpoznat kritické jízdní situace již v jejich zárodku, což představuje výraznou pomoc při řízení. Mimo jiné k nim patří multikolizní brzda, která se aktivuje v případě, že dva na sobě nezávislé senzory rozpoznají náraz. Multikolizní brzda po srážce začne automobil zpomalovat a v ideálním případě může zabránit následným kolizím.

Komfort

Maximální účelnost, vysoce kvalitní potahové látky a inteligentní systém vodicích lišt v prostoru pro cestující jsou zárukou absolutního komfortu na Vašich cestách. Ohromný úložný prostor a ergonomicky tvarovaná sedadla pak zajistí při každé jízdě komfortní a pohodovou atmosféru jak pro řidiče, tak také pro jeho spolucestující.

Infotainment

6. generace definuje nová měřítka i pokud jde o Infotainment vozu. Nabídka zahrnuje nejnovější rádia a navigační systémy a zajišťuje nejlepší kompatibilitu multimédií. Rozhraní pro mobilní telefon „Comfort“13 zajistí nejčistší příjem mobilního signálu. Díky softwarovému rozhraní Car-Net „App Connect“ mohou být kompatibilní aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu přehrávány na displeji rádia. Mobilní služby online Car-Net „Guide & Inform“ jsou pak komfortním rozšířením interního navigačního systému vozu.

Efektivita

Nejnovější generace motorů se vyznačuje mimořádně nízkou spotřebou bez toho, aby se šetřilo na radosti z jízdy. Sériovou výbavou všech motorů splňujících emisní normu Euro 6 jsou také opatření BlueMotion Technology. V kombinaci s volitelným pohonem všech kol 4MOTION a volitelnou sedmistupňovou převodovkou s dvojitou spojkou DSG disponují všechny modely 6. generace pohonnou jednotkou, která je v této třídě unikátní.

Vzorový příklad financování

Ilustrativní obrázek modelu s příplatkovou výbavou. Kombinovaná spotřeba paliva a emise CO2 modelu Transporter Kombi: 5,7–9,5 l/100 km, 149–216 g/km. Uvedené údaje o spotřebě a emisích byly zjištěny na základě měřicího cyklu NEDC platného v době uveřejnění této inzerce. Od 1. 9. 2018 jsou platné nové hodnoty dle měřicího cyklu WLTP, které se od hodnot NEDC liší. O aktuálních hodnotách emisí CO2 a spotřeby paliva dle WLTP se informujte u svého prodejce Volkswagen Užitkové vozy. Vzorový příklad úvěru na vůz akční Volkswagen Transporter Kombi GO! v ceně 616 683 Kč při financování s Volkswagen Financial Services v ceně 616 683 Kč: splátka předem 185 005 Kč (30 %), výše úvěru 431 678 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 493 661 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění 577 121 Kč, RPSN vč. pojištění 10,398 %, délka úvěru 60 měsíců, poslední, nerovnoměrná splátka 123 337 Kč, měsíční splátka úvěru 6 172 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění 7 563 Kč, úroková sazba p. a. 4,34 %. Volkswagen Pojištění Basic obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení (5% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč). Další parametry jsou: věk klienta do 50 let a běžné použití vozu. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.

Užitkové vozy Volkswagen Transporter ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
34,20 Kč
Diesel
32,20 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×