Volkswagen Caddy Osobní

Nový interiér

Nový Caddy ve svém interiéru zaujme dokonalým zpracováním, ergonomickými sedadly, vylepšenou vnitřní akustikou a novými rádii i Infotainment systémy. Asistenční a bezpečnostní systémy jako např. systém sledování okolí vozu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění „City Brake“, multikolizní brzda, asistent pro přepínání dálkových světel „Light Assist“ nebo automatická regulace odstupu ACC pomáhají řidiči a chrání řidiče i cestující.

Více komfortu

Asistenční systémy nového vozu Caddy poskytují řidiči účinnou podporu a jsou tak přínosem pro komfort jízdy. Sériová výbava zahrnuje „Multikolizní brzdu“ a systém kontroly okolí vozu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City Brake. V rámci výbavy na přání je pak možné získat automatickou regulaci dostupu ACC, asistenta pro přepínání dálkových světel „Light Assist“ nebo zpětnou kameru.

Více individuality

Pro nový Caddy Highline můžete vybírat z nabídky dvanácti atraktivních laků, do které nově přibyl základní lak červená „Kirsch“ a nové metalické laky, jako např. modrá „Starlight“, modrá „Acapulco“ a hnědá „Chestnut“. Jako lak s perleťovým efektem v nabídce zůstává oblíbená černá „Deep“. Nová je také paleta potahů sedadel – nabídka zahrnuje šest různých látek a tři provedení kůže a umělé kůže.

BlueMotion Technology

Systém „Start-Stop“, využívání energie uvolněné při brzdění, pneumatiky se sníženým valivým odporem – díky sériovému paketu opatření BlueMotion Technology nový Caddy Highline spolehlivě splňuje limity přísné emisní normy Euro 6. Díky optimalizovanému nastavení podvozku je navíc zárukou zvýšeného jízdního komfortu.

Vzorový příklad financování


Ilustrativní obrázek modelu s příplatkovou výbavou. Kombinovaná spotřeba paliva a emise CO2 modelu Caddy Alltrack: 4,4–5,8 l/100 km, 116–152 g/km. Vzorový příklad úvěru na vůz akční Volkswagen Caddy Alltrack 1,0 TSI v ceně 558 471 Kč při financování s Volkswagen Financial Services v ceně 558 471 Kč: splátka předem 167 541 Kč (30 %), výše úvěru 390 930 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 447 062 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění 510 602 Kč, RPSN vč. pojištění
9,449 %, délka úvěru 60 měsíců, poslední, nerovnoměrná splátka 111 694 Kč, měsíční splátka úvěru 5 589 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění 6 648 Kč, úroková sazba p. a. 4,34 %. Volkswagen
Pojištění Basic obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení (5% spoluúčast)
s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč). Další parametry jsou: věk klienta do 50 let a běžné použití vozu. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.

 

Ke stažení

Volkswagen užitkové vozy Caddy ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
27,40 Kč
Diesel
26,10 Kč
CNG
26,50 Kč