Nový Volkswagen California

Volkswagen California

Usínat pod oblohou plnou hvězd. Ráno se probouzet při šumění moře. Prozkoumávat cizí země a přesto se cítit pořád jako doma: California 6.1 je čistá svoboda. Díky svému komfortnímu vnitřnímu vybavení a promyšleným detailům udělá z každé cesty nezapomenutelné dobrodružství. Užívejte si svou nezávislost a cestujte, kam budete jen chtít. Se vším, co potřebujete.

Interiér 6.1

Více svobody – také v interiéru 

Objevovat každý den nové země, kultury a místa. A přesto se cítit pořád jako doma. California 6.1 je Váš obývací pokoj na cesty. Prostorný interiér nabízí dostatek místa pro Váš další rozvoj. A hodně úložného prostoru pro oblíbeného plyšáka nebo prospekty pro Vaši dovolenou. Vařit, spát, relaxovat – vše jako doma. Jen s celým světem přede dveřmi.

Spací komfort 6.1

Vás oblíbený hotel. Vždy s sebou.

Na nejkrásnějších místech na světě nestojí vždycky hotel k přenocování. Ledaže byste měli s sebou svůj vlastní: California 6.1 Vám nabízí díky prostorné posteli v patře dostatek místa a pohodlí, abyste mohli snít o svých nejkrásnější zážitcích z dovolené nebo usínat při jemném šumění vln.

Technologie 6.1

Přesně ten pravý. Do města i na pláž.

Možností je, kam až oko dohlédne. Už v přístrojové desce se skrývá mnoho nových nápadů, které udělají z Vaší jízdy na vytoužené místo a z pobytu mimo frekventované cesty ohromný zážitek. Těšit se můžete mimo jiné na digitální přístrojovou desku s vysokým rozlišením, na multimediální Infotainment systémy nejnovější generace a na nejmodernější možnosti projení s aplikací Volkswagen We Connect1.

Digitální přístrojová deska

California 6.1 je perfektní na cestu po pobřeží. A na nakupování v džungli velkoměsta. Díky svým kompaktním rozměrům a řízení, které se podobá manipulaci s osobním vozem, je vždy tím správným společníkem – a bavičem: Pomocí digitální přístrojové desky Digital cockpit si můžete přes dotykový displej infotainmentu, nebo i pomocí multifunkčního volantu vybrat vhodný soundtrack pro Vaši dovolenou. A navigace „Discover Pro“ Vás zavede k dalšímu vysněnému cíli.

Ovládací panel Camper

Různé zóny klimatizace. Nerovné silnice. Cizí místa: Na cestách se musíte stále znovu přizpůsobovat novým událostem. California 6.1 Vám přitom naštěstí pomůže. Prostřednictvím ovládacího panelu Camper máte nyní k dispozici digitální centrální jednotku, pomocí níž můžete pohodlně ovládat četné funkce. Výběr bodů menu se provádí intuitivně pomocí dotykové obrazovky. Následně lze zabudované spotřebiče zprovoznit otočným tlačítkem.

Volkswagen We Connect*

Vůz California 6.1 je vybavený inovativními online funkcemi „We Connect“1, jakož i nejnovější generací „Modulární stavebnice Infotainment systému“. Na přání budete během své jízdy online. S aplikací „We Connect“1 Vás čekají vychytávky, díky nimž bude každá jízda ještě pohodlnější a bezpečnější. Ať už jde o dopravní informace v reálném čase nebo online informování o oblasti – Váš vůz California 6.1 je dokonale propojen.

* Pro používání služeb aplikace We Connect potřebujete ID uživatelského účtu Volkswagen a přihlásit se musíte uživatelským jménem a heslem. Dále je třeba uzavřít se společností Volkswagen AG online samostatnou smlouvu We Connect, příp. We Connect Plus. Pro We Connect Plus máte po předání vozu 90 dní čas na jeho zaregistrování na portal.volkswagen-we.com, abyste mohli služby po celou sjednanou dobu bezplatně využívat.

Jízdní dynamika 6.1

Čistý požitek z jízdy. V každém terénu.

Aby byla jízda na dovolenou ještě zábavnější, jsou pro vůz California 6.1 na výběr různé kombinace motorů a převodovek. Vysokou hnací sílu na téměř každém podkladu slibuje pohon všech kol 4MOTION, zatímco dvouspojková převodovka DSG zlepšuje díky svému jemnému řazení citelně jízdní komfort.

Asistenční systémy řidiče 6.1

Vysoký komfort. Také během jízdy.

California 6.1 je perfektní na cestu po pobřeží. A na nakupování v džungli velkoměsta. Díky rozpoznávání dopravních značek (2), ochraně boků vozidla (2), asistentu pro kompenzaci bočního větru (2), asistentu pro udržování vozu v jízdním pruhu (2) (3), parkovacímu asistentu (2), asistentu pro vyparkování (2) a asistentu pro couvání s přívěsem (2).

(1) V rámci možností daných systémem.

(2) Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

(3) K dostání pouze v kombinaci s pohonem všech kol 4MOTION.

Volkswagen užitkové vozy California ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,90 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč