Volkswagen Crafter

Volkswagen Crafter

Pro model Crafter Skříňový vůz není téměř nic až příliš. Jeho rozměry jsou ideální pro neskladné europalety nebo kontejnery na kolečkách. Díky nejlepší naložitelnost a nejlepšímu zajištění nákladu ve své třídě Vám navíc dokáže Vaši práci usnadnit.

Technologie pohonů

Může nasadit osm rychlostních stupňů.

A sice ve všech druzích pohonů Crafter je jediný vůz své třídy se šesti variantami pohonů a převodovek. Pohon předních kol, pohon zadních kol, pohon všech kol 4MOTION lze podle volby kombinovat s 6stupňovým řazení nebo 8stupňovou automatickou převodovkou. Výkonné srdce představuje speciálně vyvinuté motory TDI dimenzované na extrémní požadavky kladené na užitkový vůz.

Nejlepší pracoviště řidiče

Přístrojová deska, kancelář a odpočívárna stále s Vámi

Pohled do kabiny řidiče modelu Volkswagen Crafter Skříňový vůz Jste velkou část svého pracovního dne na cestách? Pak váš vůz není jen dopravní prostředek. Je místem, kde si třídíte své podklady, sjednáváte schůzky, nabíjíte svůj mobil nebo děláte přestávku na oběd. S četnými odkládacími plochami a přípojkami, volitelným sedadlem ergoComfort s odpružením a na přání s vyhřívaným, koženým multifunkčním volantem je model Crafter Skříňový vůz na to všechno dokonale připraven.

Vhodný do města

Na cestách v klidu Crafter

Na nepřehledných staveništích a úzkých lesních cestách, v těsných ulicích mezi domy nebo při nárazovém větru na dálnici: v modelu Crafter Skříňový vůz Vám pomohou v choulostivých situacích četné inovativní asistenční a bezpečnostní systémy. A Vy tak dorazíte do cíle bezpečně a především v klidu.

Nejlepší naložitelnost

Snadněji nakládat

Zvedat do vozu těžké balíky. Stohovat v nákladovém prostoru neskladné palety. Protahovat zadními dveřmi materiál, s nímž se špatně manipuluje. Nakládka a vykládka, to je těžká práce. Crafter Skříňový vůz Vám to usnadní.

  • Šířka otevřených posuvných dveří 1 311 mm
  • Výška nákladového prostoru 2 196 mm1
  • Objem nákladového prostoru až 18,4m31
  • Nákladová hrana nižší o 100 mm2
  • Volitelné nášlapné schůdky
  • Volitelně s LED osvětlením nákladového prostoru

Nejlepší zajištění nákladu

Vše na svém pevném místě

Když se balíky posouvají sem a tam, když padají prkna a když za jízdy v nákladovém prostoru něco klepe, to není jen otravné. Drahý materiál se může poškodit nebo může dojít k rozptylování řidiče. Aby se všechno dostalo do cíle bezpečně a v dobrém stavu, nabízí Vám Crafter Skříňový vůz nejlepší zajištění nákladu ve své třídě: díky 14 volitelným úchytným okům a velkému výběru lišt pro uchycení nákladu.

Individuální nástavby

Perfektně připraven skoro na všechno

Aby se zakázkám dařilo, potřebujete správné vybavení. K tomu patří také vůz sladěný optimálně podle Vašich požadavků. Pro vozy lze tak realizovat řešení střižená na míru: Od chladicího vozu přes sanitku až po bezbariérové vozidlo pro lidi s hendikepem. S našimi vozy je možné téměř vše.

Nejlepší propojení

Kdykoliv informováni. Už ani vteřinu nudy.

Během normálního pracovního dne strávíme docela dost času na silnici. Jezdíme od zakázky k zakázce, mezitím musíme ještě rychle do skladu a pak v hobby marketu pořídit potřebný náhradní díl. O to je důležitější, abyste měli i přesto o všem přehled. Díky integrovanému rozhraní pro mobilní management vozového parku „Connected Van“ a online službám „Car-Net“ budete mít ve skříňovém voze Crafter skoro vždy nejaktuálnější informace a dobrou zábavu.

TECHNICKÁ DATA – CRAFTER SKŘÍŇOVÝ VŮZ


 Volkswagen Crafter Podvozek

Crafter Podvozek je tak variabilní, jak to požadují Vaše úkoly. Značka Volkswagen Užitkové vozy spolupracuje úzce s vedoucími výrobci nástaveb a přestaveb. Pro vozy lze tak realizovat řešení střižená na míru: Od chladicího vozu přes sanitku až po bezbariérové vozidlo pro lidi s hendikepem. S našimi vozy je možné téměř vše.

CENÍK – CRAFTER PODVOZEK

TECHNICKÁ DATA – CRAFTER PODVOZEK


Volkswagen Crafter Valník

Crafter Valník byl stvořen pro skutečně těžkou práci. Je to totiž drsňák stejně jako ti, kteří ho řídí. O když nemůže udělat všechnu práci za Vás, má na palubě bohatou výbavu, která Vám výrazně usnadní Vaše každodenní úkoly.

CENÍK – CRAFTER VALNÍK

TECHNICKÁ DATA – CRAFTER VALNÍK

Volkswagen užitkové vozy Crafter ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
38,20 Kč
Diesel
36,50 Kč
CNG
34,90 Kč