Volkswagen Grand California

Volkswagen Grand California

Někteří to nazývají „volání dálek“. Jiní „touha po dobrodružství“. Je ale vlastně jedno, jaký výraz použijete: Uspokojte společně s vozem Grand California svou touhu po objevování neznámých míst a velké nezávislosti. Neboť přesně to ztělesňuje California je již po desetiletí. Její větší sourozenec Vám nyní nabízí se svým plně vybaveným domovem na kolech od všeho ještě o trochu víc. Víc prostoru. Víc komfortu. Víc svobody.

Grand přístrojová deska

Cítit spolehlivost – kdekoliv

Za volantem sedí žena, muž vedle ní si čte noviny. Osamělé horské vesničky. Opuštěné pláže. Odlehlé turistické trasy. Vzrušující cestování bude ještě zábavnější, když víte, že se můžete na svého partnera na cestách kdekoliv a kdykoliv spolehnout. Navigační systému ve voze Grand California Vás přivedou spolehlivě k Vašemu díly – i když ho třeba ještě ani neznáte. Včetně vhodného soundtracku a dobré zábavy.

Grand kuchyně

Vaše důležitá přísada: nezávislost

Kryt je odklopený a šuplíky jsou otevřené, takže je vidět plynový sporák a praktický úložný prostor. Čerstvé mořské plody z vedlejší vesnice. Šťavnaté pomeranče z plantáže na svahu. Rajčata, která voní jihem a sluncem. Proč se hnát do restaurace, když máte ty nejlepší přísady přímo po ruce? Díky Vaší plně vybavené kuchyňské lince včetně chladničky s mrazničkou a úložného prostoru si můžete užívat svobody a připravit si místní speciality kdykoliv sami. Grand California, grand cuisine.

Grand koupelna

Svěží vstříc dobrodružství 

Čistí zuby svému medvídkovi. Spěchat ve tmě do umývárny nebo se klepat ve společných sprchách – tohoto druhu dobrodružství se rádi vzdáte? Ale své ranní sprchy ne? Pak je dobře, že nový vůz Grand California disponuje kompletní koupelnou se sprchovým koutem. I když cestujete rádi sami nebo ve dvou, dopřejte si i trochu toho pohodlí.

Grand útulná zóna

Konečně do tepla

Volné silnice, osamělé zátoky, prázdné kempy. Jak je to krásné, když se můžete vyhnout vrcholu turistické sezóny. V ospalém období mimo hlavní sezónu je cestování dvakrát tak zábavné. Díky promyšleným topným systémům ve voze Grand California Vám tuto radost nezkazí ani svěží jarní vítr nebo chladivé podzimní ráno.

Grand nádrž na vodu

Víc vody v nádrži, víc svobody v hlavě

Flexibilní umyvadlo je vyklopené. Leží v něm sprchová hlavice, dětský zubní kartáček a barevná hračka. Skutečně svobodný je ten, kdo se nemusí po cestě neustále starat o další zdroj vody. Nádrž na čerstvou vodu o objemu 110 litrů a nádrž na odpadní vodu o objemu 90 litrů Vám nabízí možnost utábořit se někdy – je-li to dovoleno – i mimo kempy nebo uprostřed divoké přírody. Abyste i přesto doplnili vodu vždy včas, jsou obě nádrže vybaveny hladinovým senzorem. Nádrž na čerstvou vodu je zabudovaný v interiéru vozu a chráněný tak proti mrazu.

Záruka 2 roky bez omezení kilometrů

Nový Volkswagen Grand California přídíte se zárukou 2  roky bez omezení počtu kilometrů. O dalších podrobnostech záruky Vás bude informovat Váš partner Volkswagen Užitkové vozy.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
39,30 Kč
Diesel
37,50 Kč
CNG
34,90 Kč