Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter

Před více než 70 lety se stal řešením nedostatku přepravních kapacit. Dnes je model Transporter 6.1 skříňový vůz výkonnější než kdykoliv před tím. Za pomoci své pozoruhodné výšky nákladového prostoru, dostatku místa a moderních asistenčních systémů řidiče se postará, abyste se Vy, Vaše pracovní parta i Váš materiál dostali každý den dobře do práce.

Interiér 6.1

Zůstat v klidu během náročných dnů 

Každý den se staráte, aby se velké množství materiálu a Vaše celá pracovní parta dostala dobře z bodu A do bodu B. Transporter 6.1 se proto postará o to, aby jste s přitom měli dobře i Vy. Jeho ergonomické pracoviště řidiče, jeho plynule nastavitelný volant a plynule nastavitelné sedadlo řidiče, tvarově stálé komfortní polstrování i nově uspořádaná přístrojová deska Vám udělají jezdění tak pohodlné, jak jen to je možné. Díky skvělému výhledu si zachováte i v turbulentním centru města nebo na nepřehledných staveništích snadněji přehled o svém okolí. A zaparkovaný vůz se stane jednoduše Vaší kanceláří na cestách.

Technologie 6.1

Vše na očích.

Chytřeji k zakázce: Díky We Connect1 jste vždy zásobováni všemi důležitými informacemi – pracovně i soukromě. Díky sdruženým přístrojům Premium si udržíte vše na očích. A pomocí navigačního systému „Discover Media“ se dostanete bezpečně do cíle.

Komfortní vychytávky 6.1

Udělejte si pohodlí

Bohatá a výrazně rozšířená sériová výbava i komfortní prvky mimořádné výbavy přispívají k nekomplikovanému ovládání. A tak si můžete každý pracovní den za volantem užívat v naprosté pohodě.

Jízdní dynamika 6.1

Nevzdá se ani při těžkých úkolech

Moderní technologie motorů TDI ve voze Transporter 6.1 se vyznačuje výkonem, pružností a úsporným provozem. Díky volitelnému pohonu všech kol 4MOTION a 100% mechanické uzávěrce diferenciálu zadní nápravy zvládnete navíc téměř každou práci, s dvouspojkovou převodovkou DSG navíc velmi komfortně.

Asistenční systémy řidiče 6.1

Nejbezpečnější lehký užitkový vůz

Kdo je neustále na cestách, musí zvládat nesčetné povětrností a dopravní situace. Je dobré, že na to nejste ve svém voze sami. S Transporterem 6.1 jste na tom dokonce nejlépe jak můžete. Podle EuroNCAP Transporter 6.1. „stanovuje v roce 2021 měřítka v oblasti aktivní bezpečnosti pro ostatní užitkové vozy“ a získal od sdružení zlatou medaili.

Nové motory pro Transporter nabízejí nižší emise NOx i spotřebu paliva

Modelová řada T6.1přechází novou generaci vznětových motorů TDI (EA288NutzMAR). Nově zkonstruovaný systém čištění výfukových plynů, uložený v blízkosti motoru, zajišťuje v kombinaci s dvojitým vstřikováním AdBlue modelech Multivan, Transporter, Caravelle a California více než 50% snížení emisí NOx (testováno v reálném provozu podle zkušebního cyklu RDE) a& v průměru o 0,5 litru na 100 kilometrů nižší spotřebu paliva. Zákazníci již mohou objednávat modely T6.1 Kombi a Multivan s novým motorem TDI o výkonu 110 kW. Užitkové varianty a všechny ostatní výkonové stupně budou postupně následovat.

Řešení pro nástavby a přestavby

Vaše práce není jako všechny ostatní. Proč by to pak měl být Váš vůz? Protože každý má během svých pracovních dnů co do činění s vlastními výzvami, spolupracujeme ve Volkswagen Užitkové vozy s profesionálními výrobci nástaveb a přestaveb. Z modelu Transporter 6.1 skříňový vůz Vám udělají užitkový vůz střižený na míru. Více se dozvíte na stránkách věnovaných úpravám užitkových vozů Volkswagen.


Volkswagen Transporter Valník

Nakládání plné nápadů Ten, kdo chce často přepravovat velké množství nákladu, musí často použít svou invenci. A proto jsme vyvinuli několik nových inteligentních řešení, díky nimž můžete transportovat i mimořádně velké, široké nebo cenné náklady s vynaložením pokud možno co nejmenšího úsilí.

  • Úchytná oka
  • Hliníkový nástupní schůdek s reliéfním protiskluzovým povrchem
  • Úložné boxy
  • Stabilní bezpečnostní zámky

Ložná plocha

Kapacita pro velké zakázky

Ten, kdo toho chce hodně dokázat, musíte zvládnout i transport velkého množství nákladu. Na ložnou plochu vozu Transporter 6.1 valník je proto – v závislosti na rozvoru – možné naložit až čtyři europalety.

Místo pro 2–6 osob

Všichni muži na palubu

Pro toho, kdo sám pracujte s malými týmy, avšak současně potřebuje přepravit rozměrná zařízení, ale i pro ty, kteří jdou často do akce jako součást celé jednotky. Ať už zakázky, které realizujete při Vašem podnikání, vyžadují jakékoli nároky, Váš Transporter 6.1 jim lze snadno přizpůsobit. V jednokabině mohou pohodlně cestovat dvě osoby. Dvojkabina pak nabízí místo až pro šest spolupracovníků.

Systémy topení a klimatizace

Počasí? Na něm nezáleží!

Jste v práci za každého počasí? Ať slunce při 30 stupních nemilosrdně rozpaluje kabinu nebo v nejdrsnější zimě, když mrzne? Předpokladem k tomu je mít silnou povahu – a ty správné klimatizační a topné systémy, které po celý rok udržují v kabině Vašeho Transporter 6.1 valník příjemnou teplotu.

Volkswagen užitkové vozy Transporter ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,20 Kč
Diesel
34,70 Kč
CNG
34,90 Kč