Nový Volkswagen Golf Variant

Elegantní design, spousta prostoru pro vás i pro vaše zavazadla a sportovní motory – to je jen zlomek předností, které má nový VW Golf Variant. Jedná se o praktický vůz, který je ideální pro každodenní pohodlné přejíždění i delší cesty. K dispozici je také ve verzi R-Line, která má výraznější sportovní vzhled a bohatou výbavu.

Nejvýraznějšími designovými prvky Golfu Variant jsou LED světla pro denní svícení a směrová světla, která jsou zabudována do hlavních halogenových světlometů. Nárazník je díky sladění odstínu s lakem vozu spíš nenápadný, oproti tomu k sobě přitahují pozornost vstupy vzduchu a mřížka chladiče, které jsou v černém provedení. Zezadu zaujmou dveře zavazadlového prostoru s integrovaným spoilerem a dvoudílný kryt nárazníků s dělenými LED světly a integrovanými odrazkami. Vůz doplňují střešní nosiče v černé nebo stříbrné barvě.

Interiér vyniká kvalitními materiály, velkorysým prostorem a hezky řešenými detaily. Nechybí také ergonomická sedadla, bíle podsvícené ovladače a středová konzola natočená k řidiči nebo velký zavazadlový prostor.

Technologie a vlastnosti

Systémy infotainmentu nového vozu Golf Variant splňují vysoké nároky kladené na současné vozy. Skrze dotykovou obrazovku můžete ovládat chytrý navigační systém „Discover Media“, který zahrnuje jak navigaci, tak systém reproduktorů, CD přehrávač, sloty pro SD karty, USB port a bluetooth. Vyšší verzi systému „Discover Pro“ je dokonce možné ovládat za pomoci gest.

Inteligentní asistenční systémy vám zvýší komfort cestování a pomůžou v kritických situacích. Systém poloautomatického řízení vozidla „Emergency Assist“ rozpozná zdravotní komplikace řidiče a dokáže částečně zasáhnout do řízení. Při jízdě vás potěší adaptivní tempomat a systém sledování odstupu „Front Assist“, do něhož je zabudována také funkce nouzového brzdění a rozpoznávání chodců.

Technické údaje

Rozměry

Výška: 1446 mm
Šířka: 1799 mm
Délka: 4567 mm

Motorizace

Dieselové motory

  • 1,6 TDI 85 kW (115 k)

Benzínové motory

  • 1,0 TSI 85 kW (115 k)
  • 1,5 TSI EVO 110 kW (150 k)

 

Volkswagen Golf ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
25,60 Kč
Diesel
24,60 Kč
CNG
26,50 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×