Nový Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3

S ID.3 začíná nová éra mobility: Zažijte elektrizující výkon. Seznamte se s nejmodernějším designem v kombinaci s dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. Budoucnost je připravena. Výkon: maximální krouticí moment je k dispozici od první otáčky motoru. Dojezdová vzdálenost: až 420 km na elektrický pohon (WLTP).

Náskok díky udržitelné mobilitě.

Není nic, co by bylo více fascinující, než budoucnost. Nové technologie nám otevírají nové možnosti. Současně přitom čelíme velkým výzvám. Proto je model ID.3 1ST zcela nově vyvinutý – čistě na elektřinu a především – splňuje podmínky udržitelné mobility. Je to náš první automobil s neutrální klimatickou bilancí, který je předáván zákazníkům, a to díky důslednému snížení emisí CO₂ v dodavatelském řetězci i ve výrobě. Nevyhnutelné emise CO₂ jsou kompenzovány projekty na ochranu klimatu.

Baterie a dojezdová vzdálenost

Vysoký výkon. Rychlé nabíjení.

Ráno pohodlně dojet do kanceláře, předtím rychle odvézt děti do školy a večer se vrátit – v podstatě žádný problém na jedno nabití. Model ID.3 GO! s baterií o kapacitě 58 kWh to zvládne hravě. Navíc všechny ID. modely mají záruku na baterii po 8 let nebo 160 000 najetých km*.

* podle toho, co nastane dříve

Zrychlení

Semafory vás začnou bavit

Myslíte si, že semafory jsou otravné? Ne v ID.3 GO! Odteď je opravdu zábavné vnímat každý semafor jako možnost vyrazit vpřed. Už žádné řazení, žádné zpoždění. Jednoduše od samého začátku plynule a dynamicky zrychlujte s plným točivým momentem. Pociťte na vlastní kůži mobilitu budoucnosti a zcela nový druh potěšení z jízdy, kdy vás auto zatlačí do sedačky. ID.3 GO! potěší zrychlením z 0 na 100 km/h za pouhých 7,3 sekundy.

Nabíjení

Zrychlení nabíjení

Výhodou elektromobilů je, že je lze nabíjet téměř všude – doma z domovní zásuvky nebo z volitelného wallboxu, na parkovištích s nabíjecími stanicemi, u prodejců a v servisech Volkswagen i u dalších prodejců automobilů a na mnoha čerpacích stanicích. Počet nabíjecích míst se navíc každý den zvětšuje. To vytváří zcela novou flexibilitu nabíjení.

We Charge

Snadné nabíjení

We Charge najde nabíjecí stanice ve vašem okolí, pomůže vám naplánovat trasu a umožní vám nabíjet pomocí nabíjecí karty na více než 200 000 veřejných nabíjecích stanicích po celé Evropě. K tomu mimochodem patří i rychlonabíjecí stanice IONITY na nejdůležitějších dálnicích, které s We Charge snadno využijete. Včetně plné kontroly nákladů.

ID. Charger

Díky ID. Chargeru můžete mít čerpací stanici přímo u vás doma. Ráno tak můžete nasednout do nabitého vozu ID.3 GO! a začít den plní energie. ID. Charger je k dispozici ve třech verzích s různými možnostmi konektivity včetně Wi-Fi, 4G a vestavěného elektroměru. Inteligentní funkce ID. Chargeru lze ovládat prostřednictvím služby We Charge v aplikaci We Connect ID.

Konektivita

Plné propojení s vaším ID.3 GO!

Digitální služba We Connect Start mění ID.3 na zcela propojené auto, protože váš vůz může být online prostřednictvím vestavěné eSIM karty. K dispozici jsou tak dopravní informace v reálném čase nebo nabíjecí stanice se stavem obsazenosti, aktuálními cenami a otevírací dobou. Díky mobilní aplikaci We Connect ID. můžete na svém smartphonu vidět zbývající dojezd svého vozidla, nastavit klimatizaci a spustit či zastavit proces nabíjení. Službu We Connect Start lze v ID.3 používat zdarma po dobu tří let.

Exteriér

Méně auta. Více ID.

LED přední světlomety a nově navržené logo Volkswagen podtrhují futuristický vzhled modelu ID.3. Mimořádně dlouhý rozvor zajišťuje nadstandardní vnitřní prostornost a krátké převisy karoserie spolu s velkými koly (nejméně 18 palců) přinášejí dokonalý tvar a ovladatelnost vozu.

Interiér

Tak co? Líbí se Vám interiér?

Zcela nově navržený design má své pokračování také v interiéru, který je futuristický, pohodlný a současně přehledný. K tomu přispívají atraktivní sedadla, dostatek prostoru pro nohy, absence středového tunelu a velký dotykový displej, stejně jako ID.Light, společně s ambientním osvětlením, které si můžete individuálně přizpůsobit.

ID. Light

Velmi chytré: inteligentní koncepce osvětlení 

ID.Light s Vámi vizuálně komunikuje a v kombinaci s volitelným navigačním systémem Vám pohodlnějším způsobem ukazuje cestu. Používáte-li hlasové ovládání, obdržíte zpětnou vazbu prostřednictvím světelného signálu, který reaguje na Váš hlas. Jakmile opustíte svůj vůz ID.3, ID.Light Vám pomocí inteligentních světelných signálů dá pozdrav na rozloučenou.

Hlasový asistent

Vše pod kontrolou. Na Váš povel.

Mačkání tlačítek v průběhu jízdy patří minulosti. Už nemusíte spouštět oči od dění na vozovce, protože vše můžete snadno ovládat pomocí intuitivního hlasového ovládání. Např. rádio, volitelný navigační systém nebo Váš telefon. Stačí pouze říct „Ahoj ID.“ – a systém Vás pochopí.

Prediktivní navigace

Opravdu dobrá navigace

Samoučící se navigační systém si pamatuje často navštěvované cíle a preferované trasy. I bez opětovného zadání cíle cesty systém na pozadí sleduje trasy, informuje vás o dopravních nehodách a navrhuje alternativní trasy.

Ke stažení

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
40,20 Kč
Diesel
37,70 Kč
CNG
34,90 Kč