Volkswagen T-Cross

_______________________

MODEL JIŽ NELZE OBJEDNAT DO VÝROBY. V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE NAŠE PRODEJCE.

_______________________

Volkswagen T-Cross

Každý den může být výjimečný

Bohatě obdařený talentem: T-Cross je funkční a přitom má mnoho podob. Díky svému crossover designu, celé řadě designových variant a bohatému spektru možností, které nabízí při každodenním využití, představuje dokonalé spojení variability a kompaktních rozměrů. Krátce řečeno – T-Cross musí mít každý, kdo miluje dobrodružství.

Světla

Jasné argumenty

Jeďte vpředu, jako zářivý příklad: T-Cross je sériově vybaven halogenovými světlomety a LED světly pro denní svícení umístěnými v předním nárazníku. Pro linii výbavy Life mohou být navíc objednány LED světlomety s tvarem typickým pro model T-Cross. Pro linii Style se pak LED světlomety dodávají sériově. LED světlomety, jejichž součástí jsou také světla pro denní svícení, se vyznačují vysokým světelným tokem a spektrum jimi vyzařovaného světla je podobné spektru světla denního. Za špatného počasí navíc zlepšují Vaši viditelnost.

Sériová LED zadní světla na sebe přitahují pozornost okolního pohledů – zejména u linie T-Cross Style, která je navíc vybavena také pozičními světly.

Průběžné lišty odrazových světel na dveřích zavazadlového prostoru zajistí nepřímé osvětlení dopadajícím světlem a dokonale završují celkovou koncepci osvětlení vozu.

Kola

Točí se pro Vás: Nabídka kol pro T-Cross

Rozhodnutí, se kterými koly Váš T-Cross nejvíce zazáří, je pouze na Vás. Díky bohaté nabídce kol bude Vaše rozhodování asi značně obtížné. Kola z lehké slitiny s rozměry od 16 do 18 palců dodají Vašemu vozu T-Cross zcela individuální vzhled – příkladem mohou být 18″ kola z lehké slitiny „Nevada“ v černé barvě s leštěným povrchem.

Zadní prostor

Flexibilní zůstanete i na Vašich cestách

Díky posuvné a dělené lavici zadního sedadla a většímu místu pro nohy cestujících dokazuje T-Cross svou enormní přizpůsobivost. Konkrétně to znamená více místa pro Vás i Vaše spolucestující a více prostoru pro všechna zavazadla.

Přední sedadla

Komfort, jak ho máte rádi

Zůstaňte jen prostě sedět. Volitelná bederní opěrka šetří Vaše záda zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti. A sedadlo spolujezdce se zcela sklopným opěradlem je velmi praktické – po jeho sklopení se vytvoří ve Vašem voze T-Cross další prostor pro cestovní zavazadla a nákupní tašky.

Prostor

Více prostoru pro Vaši flexibilitu

Potřebujete více volného prostoru? Můžete jej mít. T-Cross Vám díky svému všestrannému interiéru a velkému zavazadlovému prostoru nabízí spoustu místa pro cestující, zavazadla i podnikání spontánních výletů.

Active Info Display

Sledujte přesně ty informace, které chcete

Analogové přístroje patří minulosti. Na přání mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní a moderní digitální panel „Active Info Display“ Vám poskytne mnohem více informací než jenom aktuální rychlost a množství paliva v nádrži.

Rádio

Zábava i navigace na vysoké úrovni

Rádio a spolehlivá navigace jsou pro Vás absolutní nezbytností? Máme pro Vás dobré řešení. Rádia a navigační systémy z nabídky pro T-Cross Vás na Vašich cestách potěší barevnou dotykovou obrazovkou, až šesti reproduktory a mnoha možnostmi připojení. Navigační systém „Discover Media“ vyvolá nadšení velkým displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) a intuitivní navigací, kterou můžete navíc rozšířit pomocí mobilních služeb online Car-Net a získat tak dopravní informace v reálném čase.

Konektivita

Budete ve spojení se vším, co je pro Vás důležité

Díky svému chytrému mobilnímu telefonu jste téměř stále online. Proč by tomu mělo být jinak ve Vašem voze T-Cross? Car-Net „Guide & Inform“ Vám usnadní život za volantem a umožní Vám pohodlněji dosáhnout cíle Vaší cesty. Velmi brzy zjistíte, že užitečné informace v reálném čase a praktické funkce jsou pro Vás nepostradatelné. A díky aplikaci We Connect Go budete mít vždy přehled o všech důležitých informacích o Vašem voze T-Cross.

Telefonní rozhraní

Usnadňuje Vám komunikaci

Více energie pro mobilní telefon, tablet nebo MP3 přehrávač. Váš přístroj jen stačí pohodlně připojit k integrovanému USB portu. Chytrý mobilní telefon s podporou standardu Qi lze nabíjet ještě pohodlnějším způsobem – stačí ho pouze položit do přední odkládací přihrádky, kde bude jeho baterie prostřednictvím indukčního nabíjení rychle nabita na plnou kapacitu.

Ve zvukovém ráji: audiosystém beats

Volitelný audiosystém „beats“, který byl navržen specialisty firmy BeatsAudio, Vám umožní, abyste si na všech místech Vašeho vozu T-Cross mohli užívat prvotřídní zvuk.

Ke stažení

Volkswagen T-Cross ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
39,70 Kč
Diesel
37,70 Kč
CNG
34,90 Kč