Volkswagen Tiguan Allspace

Nový Tiguan Allspace

Dlouhý rozvor, volitelně 7 sedadel a velká hmotnost připojeného přívěsu. S novým modelem Tiguan Allspace se život dostane do prodloužené dimenze. Pro všechny, kteří mají každý den velké plány.

Dynamický design, který neoslňuje

Nový Tiguan Allspace září v celé své kráse. Zajišťují to volitelné světlomety IQ.LIGHT LED Matrix. Ty jsou navíc vybavené funkcí přisvěcování zatáček a dynamickou regulací dálkových světel Dynamic Light Assist: Jednotlivé LED segmenty světlometů jsou v závislosti na jízdní situaci za účelem řízení distribuce světla cíleně zapínány, resp. vypínány. To umožňuje uvolněnou jízdu nejenom Vám, ale také všem, kteří jedou před Vámi i proti Vám. Součástí paketu jsou také integrovaná dynamická směrová světla, která pomocí animace ukazují směr odbočení.

Sebevědomý design až do nejmenšího detailu

Nový Tiguan Allspace je kompozicí vytříbeného stylu. Ty nejvyšší nároky uspokojí již přední partie vozu s výraznou mřížkou chladiče a elegantní světelnou signaturou. Sportovní sílu jeho motoru pak podtrhují kola z lehké slitiny – a nezáleží na tom, pro která kola z bohaté nabídky se rozhodnete. Design zadní partie od linie Elegance umocňují LED světla a souvislý odrazový pás. Celkový dojem z nového vozu Tiguan Allspace je obrazem vynikajícího charakteru vozu SUV. Naprosto suverénně tak může na své zádi nést označení modelu „Tiguan“, stejně jako nápis „Allspace“.

Potěšení pro oči: nabídka kol pro Tiguan Allspace

S jakou kombinací kol a pneumatik vypadá Váš Tiguan Allspace nejlépe, je čistě věcí osobního vkusu. Jak by se Vám líbila např. 20″ kola z lehké slitiny Misano? Jsme přesvědčeni, že se rozhodnete správně.

Digitální a komfortní

Čisté tvary, vysoce kvalitní dekory, důmyslně rozdělený velký vnitřní prostor. Ve voze Tiguan Allspace můžete svobodu vnímat nejenom svým zrakem, ale také ji pocítíte. Například když se posadíte na komfortní sedadlo a do rukou uchopíte multifunkční volant v kůži. Při pohledu na digitální přístrojovou desku Vás okamžitě napadne, že právě nadešel digitální věk. Dominantním prvkem je displej s vysokým rozlišením a dotykové plochy, kterými se ovládá např. klimatizace Air Care Climatronic. Pro výběr rozhlasové stanice nebo zadání cíle navigace už navíc nepotřebujete ruce – díky hlasovému ovládání totiž zcela postačí, když vyslovíte příslušný pokyn.

Světlo podle nálady

Díky ambientnímu osvětlení si Váš Tiguan Allspace můžete užít každý den v novém světle. Interiér vozu může být totiž osvětlen měkkým nepřímým světlem v jedné ze 30 barev. Ať už se rozhodnete pro světlo v teplejších nebo chladnějších barevných tónech, v noční osvětlené metropoli nebo při jízdě po tmavé silnici mimo město: Podle aktuální situace vytvoříte pro sebe i pro Vaše spolucestující vždy tu správnou atmosféru.

Můžete si s sebou vzít třeba vše

Nakupujete ve městě, potom musíte vyzvednout děti ze školy a odpoledne chcete vyrazit s přáteli k vodě? S tím nebudete mít žádný problém, protože prostoru budete mít dost – jak na předních sedadlech, tak i vzadu – od spousty místa pro nohy i nad hlavou, až po prostor pro vše potřebné. Díky sklopným sedadlům a volitelné třetí řadě sedadel lze interiér za předními sedadly přizpůsobit aktuálním potřebám: Například můžete využít všechna sedadla pro přepravu cestujících nebo všechna sedadla sklopit a využít maximální objem zavazadlového prostoru nebo sklopit jen část sedadel. Vždy máte možnost volby – koncepce prostou nového vozu Tiguan Allspace je flexibilní stejně jako Vy.

Otevřený novým možnostem

Velikost zavazadlového prostoru nového vozu Tiguan Allspace je po sklopení sedadel ve druhé a třetí řadě až 1 920 litrů u 5místné verze a 1 775 litrů u 7místné verze. Velikost zavazadlového prostoru i počet míst k sezení můžete přitom variabilně měnit v závislost na tom, kolik sedadel sklopíte. Mimořádně praktický je také mechanizmus pro sklopení vnějších sedadel, který Vám umožňuje pomocí snadného úkonu vytvořit prostor pro transport dlouhých předmětů. Díky volitelné funkci Easy Open & Close Vám pro otevření dveří zavazadlového prostoru postačí jen krátký pohyb nohou pod zádí vozu.

Oblíbená místa v 1. řadě

Posaďte se a relaxujte. Volitelná sedadla ergoActive pro přední místa vypadají velmi luxusně a pomocí elektrického ovládání je lze podle potřeby nastavit. Díky bederní opěrce jsou také mimořádně šetrná pro Vaše záda. Sedadlo řidiče je navíc vybaveno integrovanou masážní funkcí. Obě přední sedadla lze na přání vybavit aktivní klimatizací. Lze je tak nejenom vyhřívat, ale také chladit. Tuto funkci oceníte zejména v horkých letních dnech, kdy Vám zajistí vysokou úroveň komfortu.

Pohled na nebe je krásný: panoramatické střešní okno

Velké rozměry zajistí působivé dojmy: Volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno se rozprostírá téměř přes celou plochu střechy; i cestujícím na zadních místech tak zajišťuje výhled na nebe. Toužíte po čerstvém vzduchu? Po stisknutí spínače se přední díl okna buď vyklopí, nebo posune dozadu.

Příjemné cestovní klima. Pro všechny cestující

Vašim spolucestujícím je horko, ale Vám je chladno? Díky regulaci třízónové klimatizace lze nezávisle nastavit teplotu pro místa řidiče, spolujezdce i prostor zadních sedadel. Klimatizaci Air Care Climatronic lze pohodlně nastavit prostřednictvím intuitivního dotykového ovládání ve Vašem zorném poli. Klimatizace toho však umí ještě více. Se snižující se rychlostí jízdy a v závislosti na dalších faktorech automaticky klesají otáčky ventilátoru a snižuje se tak hladina hluku, který klimatizace vydává. Filtr s aktivním uhlíkem zachytává částice pylu, spory plísní, jemné částice prachu a další alergeny. A při použití ostřikovačů čelního skla nebo při zařazení zpátečky se automaticky aktivuje vnitřní cirkulace vzduchu. V interiéru vozu je tak za všech okolností zajištěno dobré klima.

Ke stažení

Volkswagen Tiguan ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,80 Kč
Diesel
37,90 Kč
CNG
34,90 Kč