Volkswagen Touareg

____________________

MODEL JIŽ NELZE OBJEDNAT DO VÝROBY. V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE NAŠE PRODEJCE.

_________________________

 

Volkswagen Touareg

SUV nové generace. Sebevědomý design vozu Touareg, který definují přímé linie, vytváří impozantní dojem. Volitelné moderní prvky technické výbavy, jako je elektromechanická stabilizace naklánění, světlomety IQ.LIGHT LED Matrix využívající technologii LED-Matrix – a digitální palubní deska „Innovision Cockpit“ posouvají komfort, zážitky i radost z jízdy do zcela nové, vyšší dimenze.

Exteriér

Touareg spojuje měřítka charakterizující SUV s čistým vedením linií, dynamickými proporcemi a stylovou elegancí.

Široký, silný, sebevědomý: Silová povaha vozu Touareg se nejdříve projeví na jeho dominantní čelní partii. Vertikální mřížka chladiče se spojuje se světlomety, chromované lamely se táhnou od centrálního loga „Volkswagen“ do stran až do skleněných krytů světlometů. Prodloužená kapota motoru je definována čistými liniemi a působí sportovním dojmem.

Zajímavá je také zadní partie. Její progresivní vzhled podtrhují výrazná ramena a široká zadní světla. V centrální části je pak sebejistě umístěn nápis „Touareg“. Výrazný a dynamický vzhled kompletuje černý leštěný střešní spoiler a velké chromované koncovky výfuků.

Světlomety IQ.LIGHT LED Matrix

Senzační: Pozornost okolních pohledů upoutá Váš Touareg již díky expresivnímu designu volitelných světlometů IQ.LIGHT LED Matrix, které využívají technologii LED-Matrix. Kromě základních funkcí potkávacích a dálkových světel mohou být díky technologii „Matrix“ cíleně zapínány, resp. vypínány jejich jednotlivé LED segmenty. Vzniká tak mnoho možností rozdělení vyzařovaného světla pro různé jízdní situace.

Při jízdě s dálkovými světly jsou pomocí kamery zachycována protijedoucí i vpředu jedoucí vozidla. Na základě těchto informací jsou řízeny jednotlivé LED segmenty a Vy tak můžete jet s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by docházelo k oslňování ostatních účastníků provozu. Jestliže se např. blížíte k dopravní značce, je snížena intenzita světla vyzařovaného segmentem, který značku osvětluje, a Vy tak nejste oslněni odraženým světlem.

Ať tedy jedete ve městě, předjíždíte jiný vůz večer na silnici nebo jedete za špatného počasí po dálnici – segmenty Vašich světlometů IQ.LIGHT LED Matrix – využívajících technologii LED-Matrix přizpůsobí v závislosti na jízdní situaci šířku, délku a intenzitu světla osvětleného pole. Technologie „Matrix“ tak umožňuje lepší osvětlení vozovky a přispívá ke zvýšené bezpečnosti a uvolněné jízdě – bez oslňování nebo nepříjemných odrazů světla.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s panoramatickou střechou vzadu zajistí v interiéru Vašeho vozu Touareg jedinečné vnímání prostoru a příjemnou světelnou atmosféru. Prostřednictvím komfortního stisknutí tlačítka si zajistíte čerstvý vzduch, volný výhled na nebe a pocit svobody bez hranic.

Dekory

Design interiéru Vašeho vozu Touareg ovlivňuje nejenom atmosféru a prostředí vozu, ale je také projevem Vašeho osobního vkusu. Sériové dekory „Cortina Silber“ zdobí stylovým způsobem středovou konzolu, palubní desku a panely dveří. U volitelných dekorů můžete vybírat ze dvou barevných palet – dekory z ušlechtilého dřeva s otevřenými póry „Olivesche“ pro linii výbavy Atmosphere zajistí díky jedinečné struktuře pravého dřeva stylovou atmosféru. Detaily z kartáčovaného hliníku ve výbavové linii Elegance dodávají interiéru moderní futuristický nádech a zaujmou svou speciální strukturou s jedinečnými haptickými vlastnostmi. Avšak bez ohledu na to, jaké bude Vaše rozhodnutí, v obou výbavových liniích jsou na přání k dispozici také dekory z ušlechtilého dřeva. A rovněž středová konzola může být na přání vyvedena ve vysokém lesku. V kombinaci s palubní deskou „Innovision Cockpit“ je středová konzola Vašeho vozu Touareg lakována vždy černou barvou ve vysokém lesku.

Innovision Cockpit

Digitální palubní deska „Innovision Cockpit“ patří k atraktivním detailům vozu Touareg. Velký prohnutý displej s brilantním rozlišením zajistí řidiči vynikající orientaci. Mimořádně intuitivní je i koncepce ovládání bez ovládacích prvků. Posaďte se do kabiny budoucnosti. Řidič může ve voze Touareg sedět před velkým prohnutým displejem (výbava na přání), jehož digitální data ovládá prostřednictvím dotyků, gest nebo hlasových pokynů.

Head-up-Display

Lépe do zorného pole už umístit nelze. Volitelný „Head up Display“ využívá sklo čelního okna jako projekční plochu pro zobrazení nejdůležitějších informací. Hodnotu aktuální rychlosti, upozornění asistenčních systémů nebo pokyny navigačního systému tak máte vždy k dispozici, aniž byste se museli dívat na přístrojovou desku nebo na displej navigačního systému. Zobrazené údaje na skle čelního okna jsou dobře čitelné i v protisvětle. Umístění projekce si navíc můžete sami určit. A jestliže údaje již nepotřebujete, lze „Head up Display“ kdykoli vypnout.

Koncepce Prostoru

Vy i Vaši spolucestující se budete cítit velmi pohodlně, protože interiér vozu Touareg je spojením luxusního designu a vynikající funkčnosti. Velký zavazadlový prostor a jeho dveře s elektrickým ovládáním poskytují pro Vaše podnikání enormní flexibilitu s vysokým komfortem.

Ambientní osvětlení

Za tmy se interiér vozu Touareg promění na mimořádně útulné místo. Důvodem je bílé ambientní osvětlení interiéru jehož barva se na přání může měnit. Osvětlení interiéru pak může mít až 30 barevných odstínů a Vy tak vždy pojedete ve světle přesně podle Vašeho přání.

Sedadlo ergoComfort

Užijte si v průběhu jízdy trochu relaxace. Volitelné sedadlo „ergoComfort“ pro místo řidiče a spolujezdce totiž může být na přání vybaveno masážní funkcí. Různé masážní programy napomáhají uvolnění Vašich zad. Vy tak zůstanete fit i po hodinách strávených za volantem.

Dovírání dveří

V těsných parkovacích místech nemáte vždy dostatek prostoru ke švihu, potřebnému pro bezpečné zavření dveří automobilu. Díky volitelnému systému pro dovírání dveří už na jejich zavření není potřeba vynakládat žádnou sílu – dveře se po přivření automaticky přitáhnou a zavřou.

Asistenční systémy

Touareg zaujme i díky použitým technologiím. Využívá inovativní asistenční systémy, z nichž některé jsou v automobilu se značkou Volkswagen použity vůbec poprvé.

Systém „Night Vision“

Přístroje pro noční vidění možná znáte ze špionážních filmů. Nyní máte jeden takový k dispozici ve Vašem automobilu. Infračervená kamera systému „Night Vision“ rozpozná tepelný obraz člověka nebo zvířete před vozidlem a zobrazí ho v kabině.

Systém proaktivní ochrany cestujících „PreCrash“

Abyste Vy i Vaši spolucestující byli v bezpečí, chrání Vás ze všech stran volitelný systém proaktivní ochrany cestujících „PreCrash“. Jestliže systém rozpozná hrozící kolizi, automaticky uskuteční preventivní opatření – napne bezpečnostní pásy, uvede sedadla do vertikální polohy a zavře otevřená okna včetně panoramatického střešního okna.

Park Assist

Parkovací asistent „Park Assist“ Vás pohodlně navede do Vámi vybraného parkovacího místa. Vy pouze ovládáte pedály plynu a brzdy a systém se postará o vše ostatní.

Asistent pro jízdu v koloně

Volitelný asistent pro jízdu v koloně usnadňuje řidiči v rámci možností daných systémem ovládání vozu při popojíždění v dopravní zácpě a snižuje riziko nehod, které vznikají při jízdě v koloně.

Adaptivní tempomat ACC s prediktivní regulací rychlosti a omezovačem rychlosti

Nejlépe se Vám pojede, když budete mít správný odstup.
Volitelný adaptivní tempomat ACC s prediktivní regulací rychlosti je s odstupem jeden z nejužitečnějších asistenčních systémů. Vy pouze jednoduše zadáte maximální rychlost a systém v rámci daných možností zajistí, aby tento limit nebyl překročen. Kromě toho přitom v rámci možností systému automaticky udržuje minimální odstup od vpředu jedoucího vozidla.

Asistent pro sledování dopravy v příčném směru

Nepřehledné výjezdy a křižovatky, do kterých není vidět, nutí řidiče k tomu, aby do nich pomalu naslepo vjížděl. Díky pomoci radarových senzorů se asistent pro sledování dopravy v příčném směru může v rámci daných možností „kouknout“ doslova za roh. Systém Vám tak může pomoci rozpoznat vozidla nebo chodce blížící se v příčném směru.

Volkswagen Touareg ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,80 Kč
Diesel
38,10 Kč
CNG
34,90 Kč