Nový Volkswagen Touran

Zvýhodnění až 80 000 Kč

Sami si vyberte, co je pro Vás nejlepší, a získejte mimořádné zvýhodnění až 80 000 Kč na nový vůz Volkswagen Touran.

Můžete si nakombinovat bonus až 55 000 Kč za výkup Vašeho starého vozu na protiúčet a zvýhodnění až 25 000 Kč na převodovku DSG*. Při využití financování od Volkswagen Financial Services dále získáte sadu zimních kol s disky z lehkých slitin navíc!

Nabídka platí do 31. 3. 2019 nebo do odvolání.

* Zvýhodnění na DSG nelze čerpat u výbavové linie Maraton Edition.

 

Více než 50 inovací, které Vám zpříjemní život.

Moderní technika usnadňuje každodenní život – a také nám ho trochu zpestřuje. Jízdu s novým Touranem si díky více než 50 inovacím opravdu užijete. Bezpečnost, komfort a ovladatelnost dosahují u tohoto vozidla nové dimenze. Sami to pocítíte v nesčetných situacích – například v dopravní zácpě, při couvání s přívěsem, nebo při poslechu oblíbené hudby. Nový Touran Vás přesvědčí inteligentním řešením vnitřního prostoru s největším zavazadlovým prostorem ve své třídě a také inovativním řešením detailů a nebývalou flexibilitou.

LED světlomety.

Chytřejší, širší a komfortnější: Volitelné LED světlomety osvítí silnici lépe než ty konvenční. Díky systému „Dynamic Light Assist“, který dodáváme na přání, můžete jezdit s trvale rozsvícenými dálkovými světly, aniž byste oslňovali protijedoucí řidiče. Další výhoda spočívá v tom, že světlo LED světlometů je pro oči velmi příjemné, což zvyšuje schopnost soustředění.

Panoramatická střecha s osvětlením vnitřního prostoru.

Spočítejte obláčky na obloze, dotkněte se hvězd! Díky největší panoramatické střeše ve své třídě Vám nový Touran nabízí přímo božský výhled ze všech sedadel. Užívat si budete i za tmy, kdy panoramatická střecha po stranách měkce splývá s tlumeným osvětlením vnitřního prostoru. Při nastupování Vás uvítá decentní osvětlení prostoru pro nohy. Intenzitu osvětlení vnitřního prostoru si můžete upravit podle svého přání.

Třízónová klimatizace „Pure Air Climatronic“ pro řidiče, spolujezdce a cestující na zadních sedadlech.

V novém Touranu si díky sériové klimatizaci „Pure Air Climatronic“ s třízónovým ovládáním teploty mohou řidič, spolujezdec, a dokonce i cestující na zadních sedadlech nastavit požadovanou teplotu nezávisle na sobě. Díky biogennímu filtru se navíc do této automatické, v segmentu MPV naprosto jedinečné klimatizace nedostane pyl ani jiné alergeny!

Multimediální zábava pro všechny.

S novým Touranem si zasurfujete i na asfaltu. Tento vůz Vám totiž na přání předvede plně digitální multimediální show, založenou na souhře mobilních zařízení a systému infotainment. Na zadních sedadlech se malí (i velcí) pasažéři baví u svého oblíbeného filmu, poslouchají nejnovější hudební novinky nebo chatují s přáteli na Facebooku, zatímco vpředu lze ovládat aplikace nabízené systémem infotainment, komunikovat s cestujícími vzadu pomocí kamery GoPro® ovládané aplikací nebo sledovat důležité údaje týkající se jízdy.

Volkswagen Touran ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Natural 95
34,20 Kč
Diesel
32,20 Kč
CNG
24,90 Kč
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×