Volvo C40

Výrazný profil a designové prvky

Elegantně štíhlý boční profil crossoveru v kombinaci se standardně dodávanou kontrastní černou střechu, kryty vnějších zpětných zrcátek a dalšími perfektně sladěnými designovými prvky modelu Volvo C40 Recharge udělají silný dojem hned na první pohled.

S vozem Volvo C40 Recharge se nemusíte rozhodovat mezi výkonem a odpovědnou jízdou. Prostě se pohodlně usaďte, rozjeďte a užívejte si výhody komfortního ovládání rychlosti jedním pedálem, plynulé akcelerace a pohonu všech kol. To vše při nulových emisích.

Světlomety s Pixel technologií

Co jsou světlomety využívající Pixel technologii? Tyto světlomety pomáhají předcházet oslňování ostatních účastníků silničního provozu. Každý z obou světlometů využívá 84 LED diod s Pixel technologií, které se přizpůsobují dopravní situaci před vozem Volvo C40 Recharge a současně efektivně osvětlují silnici.

Design interiéru

Podsvícené dekorativní obložení interiéru s průhlednou horní vrstvou a grafikou inspirovanou topografickými mapami uklidňuje a současně působí velmi moderně. Prostředí interiéru, které odráží exkluzivní charakter vozu, doplňuje dynamicky působící čalounění Connect bez podílu kůže.

Asistovaná bezpečnost. Součást naší DNA.

360° rozhled při parkování

Předcházení kolizím

Sebejisté couvání

Systém čtyř kamer s 360° rozhledem v kombinaci s bočními senzory, jež upozorňují na předměty po stranách vozu, Vám pomůže s jistotou zaparkovat i ve stísněných místech

Digitální služby

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete v kontaktu i na cestách. Užijte si čtyři roky* s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

– Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
– Volvo Cars aplikace se službami vzdáleného přístupu
– Bezdrátové nabíjení telefonu
– A veškerá potřebná data

*Volvo C40 Recharge dodáváme včetně balíčku digitálních služeb předplacených na dobu čtyř let. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.

Nabíjení na cestách

Na cestách můžete akumulátor rychle nabít z 10 na 80 % během přibližně 33 minut.**

Domácí nabíjení

Pro pohodlné nabíjení v domácích podmínkách Vám doporučujeme instalovat nástěnnou nabíjecí stanici.

* Předpokládaný dojezd podle metodiky WLTP a EPA. Hodnoty jsou předběžné a skutečný dojezd se může lišit. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

** Hodnoty jsou předběžné a odpovídají rychlému nabíjení stejnosměrným proudem (150 kW). Doby nabíjení závisí mimo jiné na teplotě okolí, aktuální teplotě akumulátoru, výbavě pro nabíjení, stavu akumulátoru a stavu vozidla.

Nejlepší navigace ve své třídě

Díky plné integraci mapového a navigačního systému Google Maps do palubního systému vozu Volvo C40 Recharge a hands-free hlasovému ovládání prostřednictvím Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) budete mít k dispozici dopravní informace v reálném čase, na jejichž základě bude automaticky upravována trasa, takže vždy dorazíte do cíle bez problémů.

Exkluzivní zážitek díky prémiové kvalitě médií a zvuku. Včetně hands-free ovládání.

Volvo C40 Recharge nabízí integrované funkce Google pro hlasové ovládání (dostupnost ČJ v rámci aplikace Google Assistant závisí na společnosti Google). Díky známému rozhraní si můžete užívat zábavu a zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a kolegy – to vše pomocí hlasových příkazů. Přístup k aplikacím na Google Play a špičkový audiosystém Harman Kardon Premium Sound propojí Váš vůz s Vaším životem jako nikdy předtím.

Ke stažení

Volvo C40 ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,30 Kč
Diesel
34,30 Kč
CNG
44,70 Kč