Volvo XC60

Svalnatý a dynamický vzhled karoserie zcela koresponduje se sportovním jízdním projevem vozu. Moderní pohonné jednotky spolu s vyspělými automatickými převodovkami vám umožní užít si každou jízdu, ať už pojedete kamkoli. Volvo XC60 dále přiváží elegantní a útulný interiér plný prvotřídních materiálů, ze kterého budete jen neradi vystupovat.

Dlouho očekávané luxusní SUV Volvo XC60 druhé generace (modelový rok 2018) bylo představeno na ženevském autosalonu 7. března 2017. Tento model nahradil oblíbený vůz, který devět let od svého uvedení patřil mezi nejoblíbenější ve své kategorii středně velkých SUV.


Akční nabídka financování nových vozů Volvo

  • 85 000 Kč a optimalizaci Polestar Engineered v ceně pro motory B5 (K2) a B5 (L1) při výběru varianty Plus nebo Ultimate
  • 85 000 Kč pro ostatní motorizace.

Akce platí od 1. 4. 2022 do 30. 6. 2022.


Technologie – budoucnost bezpečnosti

Nová XC60 patří mezi nejbezpečnější vozy, které automobilka vyrobila. V bezpečnosti vyniká díky systému bezpečnosti pro jízdu ve městě City Safety, asistenčnímu systému varujícím před srážkou s protijedoucím vozidlem ve vedlejším pruhu nebo informačnímu systému monitorujícím mrtvý úhel. Řidiče také potěší systém pro semiautonomní řízení Pilot Assist, který patří do volitelné výbavy. Systém si bere na starost řízení, zrychlování a brzdění na dobře značených silnicích v rychlosti až do 130 km/h.

Ze zábavních systémů je vůz vybaven kvalitním audio systémem Bowers a Wilkins, který poskytuje intenzivní poslechový zážitek s dokonale čistým vzduchem. Pro vaše pohodlí je vůz vybaven vzduchovým odpružením, které zajišťuje rovnováhu mezi komfortem a ovladatelností vozu.

Všechny skladové vozy Volvo XC60 ->

Design – skandinávský styl

Nová XC60 je SUV, které je designováno tak, aby dobře sloužilo svému řidiči. Představuje poslední vývojový stupeň švédského dynamického SUV. Jeho exteriér má atletický robustní tvar. Mezi nejvýraznějšími rysy patří dlouhá kapota, svalnaté lemy blatníků a krátké převisy. Stejně tak zaujmou světlomety ve tvaru Thorova kladiva, které slouží jako charakteristický znak definující tento model.

Interiér kombinuje pokročilé technologické vybavení s designovými doplňky, které vynikají použitými materiály (dřevo, původní kovové materiály) a krásně propracovanými detaily, jež jdou v souladu se skandinávským citem pro design. Centrem interiéru je dotykový displej, který s řidičem komunikuje intuitivně a přirozeně.

Motorizace

Škála pohonných agregátů zahrnuje například naftový motor D4 nebo benzínový motor T5 a také agregát T6 přeplňovaný kompresorem a turbodmychadlem. Aktuální nabídku motorizace najdete vždy v Ceníku a Brožuře k Volvo XC60.

Rozměry

Výška: 1658 mm
Délka: 4688 mm
Šířka: 1902 mm
Šířka se zrcátky: 2117 mm
Rozvor kol: 2865 mm
Rozchod předních kol: 1655 mm
Rozchod zadních kol: 1659 mm

Volvo XC60 ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
46,80 Kč
Diesel
48,20 Kč
CNG
46,90 Kč