Volvo XC90

Volvo XC90

Volvo XC90 je ryzí luxusní SUV, které Vás bude hýčkat mimořádným komfortem a prostřednictvím vyspělých technologií se postará o Vaše bezpečí. Jízdu si v něm může užívat až sedmičlenná posádka. Suverénní vzhled se snoubí s nejmodernějšími technologiemi a úspornými motory, Volvo XC90 je vůz, který nenechá nikoho chladným.

Velké. Výrazné. A krásné. Vydejte se vstříc Vašemu novému dobrodružství a pořiďte si naše luxusní a prostorné SUV ještě dnes. Nyní budete mít k dispozici také integrované aplikace Google, které Vám zajistí ještě vyšší úroveň konektivity.

Nejlepší navigace ve své třídě

Díky plně integrované navigaci Google Maps a handsfree hlasovému ovládání přes aplikaci Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) budete mít k dispozici dopravní informace v reálném čase a funkci automatické změny trasy, takže vždy dorazíte do cíle bez problémů.

Pohodlné ovládání palubních funkcí

Prostřednictvím hlasového ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) se můžete ve Vašem voze Volvo nechat navigovat, užívat si zábavu, zůstat v kontaktu s rodinou, kolegy a přáteli a vyladit si prostředí v kabině, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Zvládněte toho na cestách více

Pomocí služeb Google můžete s palubním systémem vozu propojit oblíbené aplikace a zařízení a pohodlně vyřídit vše, co během dne potřebujete. Navíc můžete snadno připojit i chytrá domácí zařízení, která můžete pohodlně ovládat z vozu, čímž Vám ubudou starosti.

Více energie, méně emisí.

Naše mild hybridní modely rekuperují energii vznikající při brzdění, kterou ukládají do 48V akumulátoru. Díky možnosti využívat takto získanou energii dochází ke snížení spotřeby paliva i množství emisí ve výfukových plynech.

Vytříbený způsob cestování

Protože se mild hybridní Volvo XC90 může pochlubit skutečně plynulými rozjezdy a efektivní akcelerací, cestování po městě i po dálnici v něm bude ještě pohodlnější.

Vychutnejte si exkluzivní kvalitu médií a zvuku.

SUV Volvo XC90 nabízí integrované hlasové ovládání Google (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google). Prostřednictvím dobře známého rozhraní si můžete užívat zábavu a zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a kolegy – to vše pomocí hlasových příkazů. Získáte možnost stahovat aplikace z obchodu Google Play a současně si můžete pořídit na přání dostupný špičkový audiosystém Bowers & Wilkins. Díky tomu všemu bude Váš vůz propojen s Vaším životem jako nikdy předtím.

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Digitální služby

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete ve spojení i na cestách. Užijte si až 4 roky* s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

  • Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
  • Volvo Cars aplikace se službami poskytovanými na základě vzdáleného přístupu
  • A veškerá potřebná data

* Volvo XC90 dodáváme včetně balíčku digitálních služeb předplacených až na 4 roky. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.

Akční nabídka financování nových vozů Volvo

  • 180 000 Kč a optimalizaci Polestar Engineered v ceně při výběru varianty Ultimate (kromě motoru T8)
  • 180 000 Kč pro ostatní varianty

Akce platí od 1. 4. 2022 do 30. 6. 2022.

Volvo XC90 Recharge plug-in hybrid

Proč otálet se změnou? Začněte pro své každodenní dojíždění využívat elektrický pohon a užívejte si cestování v našem luxusním plug-in hybridním SUV. Nyní také s integrovanými aplikacemi Google.

Užívejte si více elektrické jízdy každý den

Volvo XC90 Recharge je vybaveno plug-in hybridní pohonnou jednotkou nové generace. Díky vysokému výkonu a delšímu dojezdu na elektřinu Vám zajistí svobodu čistě elektrického režimu bez kompromisů.

Delší dojezd na elektřinu

Na jedno nabití nyní dojedete dále. Dojezd vozu Volvo XC90 Recharge činí v čistě elektrickém režimu s nulovými emisemi až 73 km.

Ke stažení

Volvo XC90 ihned k odběru

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
46,80 Kč
Diesel
48,20 Kč
CNG
46,90 Kč