Náhradní díly pro Volkswagen užitkové vozy

Akční nabídky

U Auto TUkas máme skladem velké množství originálních náhradních dílů na kompletní modelovou řadu Volkswagen osobních i užitkových vozů a jsme tak schopni vaše požadavky vyřídit do 1 pracovního dne. Pokud některé díly přesto nejsou k dispozici ihned, zajistíme co nejrychlejší dodání.

Objednávky i nezávazné poptávky dílů můžete vyřídit online, na e-mailu servis.vw@tukas.cz či telefonicky na 272 072 225.

V případě, že si nejste jistí, jaký díl potřebujete, kontaktujte nás nebo nás navštivte na adrese Šterboholská 391, Praha 10, a my vám rádi poradíme.

5 důvodů proč pořídit autodíly v Auto TUkas

  • Výhradně originální náhradní díly a příslušenství Volkswagen
  • Velké skladové zásoby a dodání většiny dílů do 1 pracovního dne
  • Doprodej vybraných autodílů za výhodné ceny
  • Možnost nákupu také na starší modely a veterány
  • Dostupnost 6 dní v týdnu (po-pá 7:30-19:00, so 8:00-16:00)

Akční nabídka levných dílů

V Auto TUkas můžete sehnat i levné náhradní díly za akční ceny, tzv. ekonomy díly pro vozy starší 5 let. Výhodné nabídky a výprodej pravidelně doplňujeme a měníme, proto doporučujeme sledovat naše stránky nebo profil na Facebooku, aby vám žádná akce neunikla.

Autodíly pro modely Volkswagen

Nabízíme díly pro aktuální modely Caddy, Transporter T6, Caravelle, Multivan, California, Amarok, Crafter i pro starší modely a veterány.

Nabízíme také originální příslušenství pro vozy Volkswagen a v případě potřeby půjčovnu příslušenství (sněhové řetězy, nosiče lyží a kol, střešní nosiče či autoboxy).

Velkoobchodní prodej

Velkoodběratelům nabízíme velkoobchodní prodej náhradních dílů, a to v rámci programu NORA(Neautorizovaní Odběratelé s Rabatem).

Servis užitkových vozů Volkswagen

Servis užitkových vozů Volkswagen

Štěrboholská 391 - Naplánovat trasu

Autorizovaný servis Užitkových vozů Volkswagen. Nabízíme komplexní služby v oblasti prodeje náhradní...

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
36,20 Kč
Diesel
36,90 Kč
CNG
34,90 Kč