ROČNÍ PRODLOUŽENÁ ASISTENCE

ROČNÍ PRODLOUŽENÁ ASISTENCE

ASISTENČNÍ SLUŽBY
Na jeden rok za zvýhodněnou cenu 399 Kč!

Přijeďte s vozem jakéhokoliv stáří (platí pro vozy s nájezdem do 250 000 km) na pravidelnou servisní prohlídku do našeho autorizovaného servisu  OPEL a získejte: 
ASISTENČNÍ SLUŽBY NA 1 ROK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 399 Kč!


Díky této službě bude o Vás postaráno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
NA TĚCHTO TELEFONNÍCH ČÍSLECH:

Volání zdarma v rámci ČR:                          800 103 103
Volání ze zahraničí (Evropa):            +420 261 104 358


V případě poruchy či nehody se o Vás okamžitě postaráme. Bez ohledu na hodinu, den a místo – stačí jeden telefonát. Operátor asistenční služby Vám poradí nebo zařídí výjezd technika, případně domluví odtah vozu. Vůz bude opraven na místě nebo odtažen do nejbližšího servisu OPEL či do Vámi zvolené opravny vzdálené maximálně 30 km od místa nehody.

Tuto službu je vhodné využít zejména pokud Váš vůz již není krytý dvouletou zárukou výrobce, nemáte uzavřenou servisní smlouvu, avšak jezdíte na pravidelné servisní prohlídky do autorizovaného servisu OPEL.

ROZSAH TĚCHTO ASISTENČNÍCH SLUŽEB

je totožný s asistenční službou poskytovanou výrobcem zdarma v rámci záruky na nový vůz nebo vyplývající z předplacené servisní smlouvy:

  • Asistenční služby jsou k dispozici non-stop*.
  • V případě poruchy či nehody** zajistíme opravu na místě nebo odtah vozu.
  • Pokud vůz nelze opravit tentýž den, bude vám v případě potřeby nabídnut náhradní vůz stejné třídy zdarma, případně máte možnost náhradní dopravy nebo ubytování.
  • Váš OPEL má nárok na asistenční služby po dobu 12 měsíců od pravidelné servisní prohlídky a zůstane krytý i v případě prodeje.
  • Platí na území celé Evropy***.
  • Bez dodatečných smluv.
KONTAKTOVAT SERVIS

* ASISTENCE NON-STOP k dispozici  za těchto podmínek:

Asistenční služby OPEL jsou poskytovány za zvýhodněnou cenu po dobu
jednoho roku od provedení pravidelné servisní prohlídky vozu v autorizované síti OPEL. Zahrnují odtah zdarma v případě poruchy (mechanická nebo elektrická závada či porucha elektroniky kromě baterie) či nehody na celém území Evropy bez kilometrového omezení.

Tato nabídka neplatí pro vozy, které mají asistenční služby zdarma v rámci záruky výrobce nebo platné servisní smlouvy OPEL nebo jakékoli záruky či prodloužení záruky nebo smlouvy o údržbě či servisu ojetých
vozů prodávaných v rámci certifikovaných ojetých vozů OPEL. Z mobilních
a ubytovacích služeb jsou vyloučeni vlastníci, uživatelé a cestující v sanitních vozech, zdravotnických vozech, vozech určených pro komerční přepravu osob, vozech taxislužby, vozech autoškol, přestavěných vozů, závodních vozů či vozů zapůjčených v rámci krátkodobého pronájmu na dobu kratší než dvanáct po sobě jdoucích kalendářních měsíců. U těchto vozů lze bezplatně zajistit pouze opravu na místě nebo odtah.


** ASISTENČNÍ SLUŽBY V PŘÍPADĚ PORUCHY:

Asistenční služby v případě poruchy (mechanické, elektrické a elektronické kromě baterie) či nehody. Náklady na opravu nejsou zahrnuty v rámci bezplatných Asistenčních služeb OPEL a tyto služby nepokrývají: defekt pneumatiky, vybití baterie, požár, krádež nebo pokus o krádež, nekvalitní palivo, záplavy, přírodní katastrofy, vandalství, nepokoje, zabavení vozu policií.


*** ASISTENČNÍ SLUŽBY V PŘÍPADĚ PORUCHY MIMO ÚZEMÍ ČR:

V důsledku takové události musí být vozidlo nezpůsobilé provozu a nacházet se na území jednoho ze 47 států Evropy, jejichž seznam je součástí všeobecných obchodních podmínek. 

MATERIÁLY KE STAŽENÍ:

Leták OPEL ASISTENCE
ke stažení ZDE

Přesné znění podmínek OPEL ASISTENCE
ke stažení ZDE

Čerpací stanice TUkas

Zobrazit více
Natural 95
37,20 Kč
Diesel
34,70 Kč
CNG
34,90 Kč